Oferta pracy

Programme Manager

Znany Lekarz Sp. z o.o.

  • Kolejowa 5/7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Kolejowa 5/7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Twoja rola będzie kluczowa w zarządzaniu biznesowymi projektami (przy zaangażowaniu naszych zespołów operacyjnych tj. Marketing, Sprzedaż, Customer Success etc.).

  • Dodatkowo, do przeprowadzenia będzie sporo testów, iteracji nowych rozwiązań, a te, które okażą się skuteczne będziemy skalować na resztę struktury.

  • Twoja praca będzie mocno projektowa i dotyczyć będzie zarówno optymalizacji już funkcjonujących procesów jak i układania i weryfikowania zupełnie nowych założeń biznesowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, min. 4 lata,

  • Dobre rozumienie biznesu,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 - jesteśmy międzynarodową firmą, pracujemy na zagranicznych systemach, ale przede wszystkim komunikujemy się z innymi oddziałami DocPlannera czy inwestorami po angielsku,

  • Doskonała egzekucja i strategiczne myślenie,

  • Analityczne podejście,

  • Project management w małym palcu.

To oferujemy

  • Umowa o pracę/B2B (okres próbny, potem czas nieokreślony).

  • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj.

  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,

  • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,

  • Realny rozwój - organizujemy masę szkoleń wewnętrznych, mamy jasne ścieżki rozwoju, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o doświadczenie klienta i wspieramy lekarzy oraz placówki medyczne w ich codziennej pracy.

Oferujemy lekarzom nowoczesne oprogramowanie, które pomaga im w lepszy sposób:

- zarządzać wizytami pacjentów,

- kontaktować się z nimi,

- zwiększać liczbę wizyt,

- digitalizować swoją działalność.

Wszystko po to, by lekarze mogli spędzać więcej czasu z pacjentami i zapewniać im lepszą opiekę.

Przewiń do profilu firmy

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :-)

Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo u nas każdy Opiekun ma pod swoimi skrzydłami portfel klientów, z którymi buduje relacje, wspiera i doradza według własnego pomysłu.

Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :) Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!