Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Tczew, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy dużym, zgranym zespołem. Stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale rozwijamy oraz poszerzamy swoje kompetencje. Wierzymy, że razem możemy więcej niż osobno. Szukamy najbardziej utalentowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój.

    Kogo poszukujemy do naszego zespołu?

    W chwili obecnej do naszego zespołu w Tczewie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tczew

    Poszukujemy osób, które nastawione są na:

    • intensywną współpracę
    • silne ukierunkowanie na klienta
    • rozważne, szybkie i zdyscyplinowane działania
    • wytrwałe i nieprzerwane doskonalenie
    • nieustanne dążenie do zwycięstwa

    Główne obowiązki na tym stanowisku to:

    • uczestnictwo w fazie przygotowawczej projektu (ustalanie budżetu, planu realizacji projektu, specyfikacji) oraz jego realizacja
    • ścisła współpraca z klientem oraz analiza jego potrzeb
    • przewidywanie możliwości firmy w kontekście potrzeb klienta
    • definiowanie kompetencji potrzebnych do realizacji projektu
    • koordynacja utrzymania założeń budżetu
    • koordynacja pracy członków zespołu projektowego (analiza raportów, rozwiązywanie problemów, egzekwowanie efektów działań)

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum 2-letniego doświadczenia w kierowaniu projektami w firmie produkcyjnej
    • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
    • znajomości zasad planowania i prowadzenia projektu
    • wiedzy ekonomicznej z zakresu: planowania budżetu, kosztorysowania, zachowania płynności finansowej
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • doświadczenia we współpracy z klientami
    • doświadczenia w koordynowaniu pracy zespołu
    • wysokich umiejętności organizacyjnych i analitycznego myślenia

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
    • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
    • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
    • dostęp do nowoczesnych technologii
    • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
    • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
    • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
    • jasne kryteria awansu
    • bonus relokacyjny
    • umowę o pracę

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą:

    W temacie maila proszę wpisać „Project Manager”.

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem:
    0048 58 777 79 73
      www.flextronics.com

    Flextronics International Poland Sp. z o.o.
    ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.