Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Administrator

  • Plewiska (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-05-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FlexLink to wiodący dostawca zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu logistyki produkcji. Główna siedziba firmy znajduje się Göteborgu, w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 30 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. FlexLink jest częścią grupy Coesia, zrzeszającej firmy z całego świata, specjalizujące się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Plewiska /k. Poznania

    Główne obowiązki:

    • Obsługa i rejestracja zamówień
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz budżetowanie
    • Nadzór nad fakturami związanymi z realizacją danego projektu
    • Koordynacja zakupu materiałów z zewnątrz (externale), w tym odbiór materiałów
    • Obsługa reklamacji
    • Wstawianie, obsługa i aktualizacja wszystkich informacji związanych z projektem w systemie ERP
    • Przygotowywanie i archiwizowanie dokumentów związanych z projektem
    • Zarządzanie danymi dostawcy
    • Przygotowywanie zleceń dla zewnętrznych dostawców związanych z projektami oraz komunikowanie się z nimi
    • Przygotowywanie zamówień, sprawdzanie dostaw i nadzór nad finansami związanymi z zakupem materiałów
    • Obsługa transportu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne, ekonomiczne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • Bardzo dobra obsługa komputera i podstawy finansów i rachunkowości
    • Znajomość systemu ERP
    • Orientacja na klienta
    • Umiejętność pracy pod presją
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne na wysokim poziomie

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjny program szkoleń , dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi
    • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
    • Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport)
    • Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole oraz bardzo dobre warunki pracy
    • Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań
      (FlexLink Running Team, drużyna piłki nożnej)

    Jeżeli jesteś gotowy/-wa na podjęcie pracy pełnej wyzwań, w młodym zespole,
    zapraszamy do przesłania CV drogą mailową za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.