Project Assistant

  • Niepruszewo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 03.04.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 03.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POSZUKIWANY, POSZUKIWANA...

    PROJECT ASSISTANT

    Miejsce pracy:

    Poznań (okolice), Niepruszewo (pow. poznański)

    OPIS STANOWISKA:

    szukamy wysoce zmotywowanej i skrupulatnej osoby, biegle władającej językiem angielskim, która wspomoże naszych Project Managerów przy realizacji ciekawych projektów targowych dla naszych międzynarodowych Klientów na terenie całego globu.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • ścisła współpraca z project managerem podczas realizacji projektów stoisk targowych
    • przygotowywanie wymaganych dokumentów związanych z realizacją usług
    • zamawianie mediów niezbędnych przy organizacji stoiska bezpośrednio u Organizatorów targów
    • organizacja podróży służbowych dla członków ekipy realizującej projekt
    • sporządzanie okresowych raportów z powierzonych zadań

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie minimum średnie – mile widziane wykształcenie wyższe
    • doskonałe umiejętności interpersonalne, organizacyjne i zrozumienie specyfiki branży wystawienniczo targowej
    • zdolność do pracy pod dużą presją czasu
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność i gotowość do międzynarodowych podróży

    OFERUJEMY:

    • ciekawe i pełne wyzwań środowisko pracy
    • możliwość zdobycia doświadczenia w relacjach z międzynarodowymi klientami
    • elastyczny czas pracy
    • pracę w młodym i kreatywnym zespole
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • szansę rozwoju zawodowego
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje
    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować
    do dnia 10.04.2019 roku za pomocą przycisku Aplikuj

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
    Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku (Dz.U. z 2018 nr 101 poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 26.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przyszłych procesach rekrutacyjnych.