Oferta pracy

Project Business Developer Residential

Somfy Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie działalności związanej z produktami Somfy w sektorze mieszkaniowym

  • Prowadzenie analiz i badań w celu identyfikacji nowych rynków i potrzeb klientów

  • Pozyskiwanie nowych klientów z południowej Polski (Kraków, Katowice, Wrocław)

  • Budowanie długofalowej relacji z nowymi i dotychczasowymi klientami

  • Wdrażanie strategii sprzedaży w powierzonym obszarze oraz u dotychczasowych klientów

  • Budżetowanie i raportowanie wyników sprzedaży Projektu Biznesowego w regionie

  • Zarządzanie istniejącym portfelem projektów

  • Współpraca z generalnymi konstruktorami, projektantami i architektami, programistami, integratorami systemów

  • Przynależność do zespołu biznesowego projektu i ścisła współpraca z działem sprzedaży, marketingu oraz obsługi klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie Inżynierii, Ekonomii, Marketingu, Zarządzania, Budownictwa

  • Wiedza techniczna związana z automatyzacją budynków będzie dodatkowym atutem.

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży i rozwiązaniach technicznych lub budowlanych dla mieszkań

  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z deweloperami

  • Znajomość oprogramowania CRM Salesforce będzie atutem

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności analityczne

  • Doskonałe umiejętności prezentacji i negocjacji

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów językowych

  • Prywatną opiekę medyczną dla rodziny

  • Możliwość zakupu dofinansowanego karnetu sportowego

  • Zniżki na ubezpieczenia dla pracowników i członków rodzin

  • Służbowe narzędzia do pracy: telefon, laptop

  • Zdobywanie doświadczenia w renomowanej, międzynarodowej firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Somfy Sp. z o.o.

Somfy od 50 lat tworzy lepszą jakość życia w domach i mieszkaniach. Jesteśmy liderem w kategorii rozwiązań automatyki domowej oraz kluczowym graczem oferującym rozwiązania Smart Home, z oddziałami w 58 krajach. Rozwiązania Somfy gwarantują komfort i bezpieczeństwo, pozwalają oszczędzać energię, a dzięki kompatybilności z ofertą wiodących producentów umożliwiają stworzenie kompleksowego domu w wersji smart.

Somfy Sp. z o.o. obecna na polskim rynku od 25 lat, jest bardzo szybko rozwijającą się organizację z dynamicznym, zgranym zespołem.

Przewiń do profilu firmy