Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Project Buyer

IFM ECOLINKO firmie

  • Północna 6, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IFM ECOLINK

Północna 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akcji ofertowych

  • Uczestnictwo w wyborze dostawców zarówno dla projektów nowych jak i istniejących

  • Koordynowanie i kontrolowanie realizacji zakupów projektowych

  • Udział w pracach zespołu projektowego odpowiedzialnego za rozwój i wdrażanie nowych produktów

  • Optymalizacja kosztów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku studiów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (w mowie i piśmie)

  • Prawo jazdy kat. B (czynna jazda samochodem)

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakupach projektowych

  • Umiejętności negocjacyjne i budowanie relacji z dostawcą

  • Zarządzanie Projektem

  • Umiejętność przygotowania zestawień oraz ich prezentacji

  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak: Excel, Word, Power Point

  • Oprogramowania Znajomość SAP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Stołówkę w firmie z dofinansowaniem posiłków

  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia

  • Koleżeńską atmosferę

  • Wsparcie merytoryczne i obecność opiekuna „tzw buddy”

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

IFM ECOLINK

Na początku była pasja, która stanowiła siłę napędową dla założycieli firmy dążących do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej, jakości i niezawodności oraz oferowania najwyższego poziomu obsługi. Tak powstała firma ifm w październiku 1969 roku.

W lipcu 2012 ruszyła produkcja w ifm ecolink w Opolu. Obecnie nasz zakład zatrudnia ponad 550 osób i bardzo aktywnie się rozwija - uruchamiamy nowe projekty i zatrudniamy kolejnych specjalistów.

Przewiń do profilu firmy