Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Buyer

  • Pruszków, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane w 20 krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej Północnej i Środkowej dostarczają komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Szwecji sięgają 1946, a w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, nasz zakład zlokalizowany jest w Pruszkowie koło Warszawy.

    Aktualnie do naszej fabryki, która produkuje części do samochodów takich marek jak:

    • Audi
    • BMW
    • Porsche
    • VW
    • Land Rover
    • Mercedes
    • Opel
    • Renault
    • Honda
    • Scania
    • Toyota
    • Volvo

    poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków

    Zakres obowiązków:

    • Pełna odpowiedzialność za pozyskiwanie, negocjowanie i planowanie zakupu prototypów w projektach
    • Monitorowanie przebiegu i kosztów projektu począwszy of fazy planowania po realizację
    • Zarządzanie relacjami z dostawcami
    • Wprowadzenie oszczędności poprzez negocjacje i renegocjacje umów oraz wybór dostawców
    • Wybór dostawców i prowadzenie procesu negocjacji
    • Kontakt z zespołem innych Kupców w sprawie zakupu konkretnych towarów
    • Wsparcie zespołu sprzedaży i inżynieryjnego w aspekcie kosztowym
    • Monitorowanie kontraktów z dostawcami oraz weryfikacja ich zgodność z wytycznymi grupy
    • Bieżąca współpraca z dostawcami, również skierowanymi na określonego klienta
    • Udział w tworzeniu wyceny dla klienta
    • Planowanie i wdrażanie strategii zakupów i zaopatrzenia
    • Negocjacja z dostawcą optymalnych warunków logistycznych w celu optymalizacji kosztów
    • Weryfikacja wydajności towarów i określenie wpływu na budżet
    • Stosowanie najlepszych praktyk zakupowych
    • Weryfikacja, że dostawcy przestrzegają i stosują się do umów handlowych i warunków zakupu
    • Tworzenie i aktualizacja bazy dostawców
    • Identyfikacja kryteriów wyboru dostawców dla grupy towarowej
    • W razie potrzeby utrzymywanie i aktualizacja dokumentacji dostawców / towarów

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 5 lat pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej, preferowana branża motoryzacyjna i pokrewne
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • Doskonałe umiejętności planowania / zarządzania projektem
    • Unikalne umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne
    • Możliwość wprowadzenia nowego wymiaru w działaniach związanych z zamówieniami
    • Znajomość nowoczesnych technik zakupowych
    • Zdolność aktywnego podejścia do wyzwań i osiągania rezultatów
    • Wszechstronność, wytrwałość w realizacji celów i koncentracja na zadaniach
    • Dobra organizacja pracy, umiejętność strategicznego myślenia
    • Znajomość systemu SAP
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom C1)

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
    • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenia grupowe
    • Kartę Multisport
    • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach
    • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
    • Dofinansowanie do posiłków z ramienia Pracodawcy
    • Parking

    Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)