Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Project Buyer - Specjalista ds. Zakupów

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o.O firmie

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o.

Mikołajczyka 80

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie panelem dostawców w podległej kategorii zakupowej (komponenty bezpośrednio produkcyjne),

  • prowadzenie negocjacji z dostawcami w zakresie cen oraz warunków logistycznych,

  • przygotowywanie zapytań ofertowych (RFQ) oraz ich analiza (platforma zakupowa TSC),

  • rozmowy techniczne z dostawcami / kompletowanie dokumentacji technicznej,

  • koordynowanie wyboru dostawców w realizacji nowych projektów,

  • ścisła współpraca z Działem Commodity/ Purchasing (Włochy/ Japonia) w celu zatwierdzenia w/w projektów,

  • realizowanie projektów oszczędnościowych związanych ze zmianami technicznymi jak i re - sourcingiem dostawców,

  • emitowanie zamówień w SAP / indeksowanie cen,

  • wyjaśnianie rozbieżności cenowych na fakturach,

  • zapewnienie ciągłości dostaw komponentów.

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego – WARUNEK KONIECZNY,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (w tym przeprowadzanie rozmów technicznych),

  • wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne, ekonomiczne lub logistyczne),

  • 1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość systemu SAP,

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • znajomość narzędzi jakościowych,

  • zdolności analityczne,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość języka włoskiego będzie atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • interesującą pracę w zgranym zespole,

  • szkolenia,

  • kursy językowe,

  • ubezpieczenie grupowe oraz pakiety sportowe,

  • dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy międzynarodowym liderem w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie komponentów i systemów dla przemysłu motoryzacyjnego. Zatrudniamy ponad 38000 pracowników w 89 zakładach produkcyjnych, 12 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji rozlokowanych w 19 krajach na całym świecie. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich największych producentów samochodów na świecie. Aktualnie w 4 zakładach w Polsce pracuje 2500 osób.

Linia biznesu Green Technology Systems rozwija i produkuje układy wydechowe dla pojazdów silnikowych, przy użyciu wysokiej jakości i zaawansowanych technologii. Nasze fabryki i centra R&D pracują we Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Serbii, Argentynie, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Brazylii, Chinach, Indiach oraz Turcji.

Przewiń do profilu firmy