Oferta pracy

Project Coordination Specialist

Universal Music Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oraz koordynacja obiegu umów wewnątrz działu

  • Koordynacja obiegu Faktur wewnątrz działu

  • Kompletowanie materiałów niezbędnych do dostaw produktów do serwisów streamingowych oraz produkcji fizycznej

  • Koordynowanie współpracy z pozostałymi Działami firmy

  • Przygotowywanie zestawień oraz raportów dla Szefa Działu

  • Uczestnictwo w planach zdjęciowych (sesje fotograficzne, video) oraz wywiadach

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku koordynatora, asystenta lub innym stanowisku administracyjnym wymagającym uporządkowania oraz dobrego planowania

  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie kompetencje komunikacyjne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Elastyczność i umiejętność dostosowywania się do szybko zmieniającego się otoczenia biznesowego

  • Znajomość rynku muzycznego i pasja do muzyki

  • Dobra znajomość środowiska MS Office

  • Znajomość j.angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji

  • Dołączenie do doświadczonego zespołu pełnego pasji i zaangażowania

  • Elastyczną formę zatrudnienia

  • Związanie kariery zawodowej z firmą o stabilnej pozycji rynkowej – od 20 lat jesteśmy największą wytwórnią na polskim rynku fonograficznym

  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez dedykowane kursy i szkolenia

  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Universal Musie Polska sp. z o. o. jest największą firmą fonograficzną na polskim rynku. Stanowi część międzynarodowej firmy fonograficznej Universal Musie Group. Universal Musie Group skupia ponad sto światowych labeli. które zajmują się wieloma najsławniejszymi artystami dzisiejszych czasów. Posiadamy również ogromny katalog nagrań obejmujący wszystkie gatunki muzyki.

Przewiń do profilu firmy