Logo Pracuj.pl

Project Coordinator - Creative Team

RTB HouseO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o optymalne obłożenie pracą wewnętrznego zespołu kreatywnego;
  • Zlecanie projektów zewnętrznym native copywriterom i designerom;
  • Przekazywanie feedbacku od wewnętrznych copywriterów i designerów;
  • Zarządzanie siecią zewnętrznych dostawców - rozwój, optymalizacja;
  • Zarządzanie repozytorium wytycznych i szablonów;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami;
  • Obsługa kontraktów oraz zamówień;
  • Koordynacja rozliczeń.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenie współpracy z copywriterami i designerami;
  • Znajomość specyfiki pracy copywritera i designera;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów;
  • Doświadczenie w pracy z task managerami (Asana, Trello, Monday, Basecamp lub podobne);
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Płynna znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacji pracy i terminowość;
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań.

Mile widziane

  • znajomość branży MarTech;
  • doświadczenie w copywritingu i/lub designie;

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy;
  • Samodzielne stanowisko i bycie częścią dziesięcioosobowego zespołu kreatywnego;
  • Pracę w bardzo przyjaznej i wspierającej atmosferze;
  • Pracę w otoczeniu doskonałych copywriterów i designerów;
  • Szkolenie z pracy z wizualnymi edytorami stron internetowych i mailingów;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, dążącej do pozycji lidera w Europie i na Świecie (1000+ osób, 30+ lokalizacji);
  • Udział w jednym z najciekawszych projektów branży online w Polsce i jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie.

RTB House to globalna firma dostarczająca najnowocześniejsze technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie. Autorski mechanizm zakupu reklam jest pierwszym na świecie opartym w całości o algorytmy Deep Learning. Umożliwia reklamodawcom osiągać wyjątkowe efekty i realizować cele na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Założoną w 2012 firmę RTB House tworzy ponad 1000 specjalistów w przeszło 30 lokalizacjach na całym świecie. RTB House obsługuje ponad 3000 kampanii dla klientów z regionów EMEA, APAC i obu Ameryk.

Po pomyślnym wdrożeniu Deep Learning w 100 procentach swoich algorytmów w 2018 roku, firma RTB House kontynuowała badania w dziedzinie sztucznej inteligencji. Stworzone jako nowe jednostki, AI Marketing Lab oraz Creative Lab skupiają się na opracowywaniu i rozwoju produktów sektora martech. Rezultatem ich pracy były zaprezentowane w 2020 roku rozwiązania AI Full-Funnel Marketing Solutions oraz format Streaming Video Ads, które przenoszą komunikację marek na wyższy poziom.

Project Coordinator - Creative Team, opolskie