Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Coordinator

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań
    Jeśli łączysz wiedzę marketingową z charyzmatyczną osobowością, współpraca z Tobą doskonale się układa i wiesz, co zrobić, by wpasować się w oczekiwania klientów, to jesteś brakującym elementem w naszym zespole!

    Kogo szukamy:

    Czego oczekujemy:

    • Minimum rocznego doświadczenia w dziale obsługi klienta w agencji reklamowej lub w dziale marketingu
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • Ponadprzeciętnych zdolności negocjacyjnych oraz umiejętności nawiązywania relacji
    • Prawa jazdy kat. B

    Zadania:

    • Kompleksowa obsługa wdrażanego projektu dla międzynarodowej organizacji z branży finansowej
    • Współpraca z zespołem projektowym oraz podwykonawcami
    • Budowa pozytywnych relacji z klientem
    • Opracowywanie prezentacji

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pełną wyzwań i satysfakcji pracę przy projektach dla wiodącej, globalnej marki
    • Jasną ścieżkę kariery
    • Atmosferę, której wszyscy nam zazdroszczą
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.