Project Development Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-21
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2019-09-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 34902/001

    Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie procesów akwizycji gruntów oraz przygotowania inwestycji.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej - w zawiązku z dalszym rozwojem struktur w Polsce, poszukujemy nastawionej na rozwój osoby, na stanowisko Project Development Specialist.

    Opis stanowiska

    • Sporządzanie analiz chłonności oraz koncepcji architektonicznych
    • Zarządzanie bazą gruntów
    • Weryfikacja ofert sprzedaży gruntów
    • Przygotowanie analiz stanu prawnego nieruchomości
    • Poszukiwanie działek pod nowe inwestycji firmy
    • Udział w uzyskiwaniu decyzji administracyjnych oraz niezbędnych uzgodnień
    • Wsparcie procesu Due Dilligence

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziani absolwenci wydziałów Geodezji i Kartografii)
    • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość metod sporządzania analiz chłonności
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość programów MS Office, AutoCad oraz Programu GIS
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

    Oferujemy

    • Praca w stabilnej organizacji oraz atrakcyjne wynagrodzenie
    • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
    • Perspektywy rozwoju w strukturach organizacji

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców