Oferta pracy

Project Engineer

GEA Process Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w realizacji projektu na wszystkich etapach np. sporządzanie schematów, wymiarowanie urządzeń, rurociągów i instalacji technologicznych, generowanie list sprzętu, uzgodnienia z klientami, współpraca z podwykonawcami, dbałość o zgodność z harmonogramem oraz założonymi kosztami w projekcie.

  • Nadzór nad budową instalacji oraz jej uruchomieniem zgodnie z założonymi parametrami oraz harmonogramem, rozwiązywanie problemów technicznych, przygotowywanie odpowiednich instrukcji, dokumentacji.

  • Odpowiedzialność za proces odbioru instalacji przez klienta.

  • Wsparcie dla procesu sprzedaży poprzez przygotowywanie wycen, dobory urządzeń oraz dokumentacji projektowej niezbędnych na etapie sprzedaży, a następnie realizacji projektów.

  • Dbałość o standardy bezpieczeństwa, w związku z realizacją projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mechaniczne - preferowane z zakresu technologii procesów, inżynierii żywności, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki procesów płynnych w branży mleczarskiej, napojowej i spożywczej.

  • 2-3 letnie doświadczenie w inżynierii procesowej oraz uruchomieniach instalacji w produkcji żywności.

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz pracy w miejscu realizacji projektu.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz AutoCAD.