Oferta pracy

Project engineer

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, wiodącego dostawcy na globalnym rynku inteligentnych systemów zasilania, poszukujemy kandydatów na stanowisko project engineer.

Jeśli obecnie szukasz nowych możliwości, zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie koncepcji produktów - systemów zasilania opartych o technologię litowo-jonową baterii Li-Ion

  • realizacja uzgodnień technicznych z dostawcami oraz klientami będącymi światowymi liderami w swoich branżach

  • koordynowanie i nadzorowanie prac projektowych obejmujących również budowę prototypów i wdrożenie do produkcji seryjnej

  • współpraca w doborze komponentów i materiałów

  • definiowanie i odpowiedzialność za proces walidacji komponentów i produktu, uwzględniając przygotowanie do certyfikacji i/lub homologacji

  • opracowywanie dokumentacji technicznej w zakresie instrukcji, specyfikacji, listy materiałowej z wykorzystaniem m.in. AX Microsoft Dynamix

  • udział w opracowywaniu DVP&R, FMEA, PPAP, 8D

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne, mechaniczne, elektroniczne lub pokrewne)

  • doświadczenie w projektowaniu i/lub realizacji części technicznej projektów dla produktów wdrażanych do produkcji seryjnej

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (minimum B2)

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektrotechniki i elektroniki, mechaniki

  • praktyczna znajomość zagadnień, takich jak DVP&R, FMEA, PPAP, 8D

  • samodzielność i zaangażowanie w działaniu

  • umiejętności analityczne i organizacyjne oraz komunikacyjne

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej

  • szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe

  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna oraz karta Mulitisport)

  • system premiowy

  • kursy językowe

  • możlwiość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy