Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Project Leader

Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • stały kontakt z klientem i członkami zespołu w zakresie statusu projektu

  • nadzór i aktualizacja harmonogramu projektu

  • nadzór i koordynacja pracy zespołu oraz raportowanie wyników do kierownictwa

  • aktualizacja danych w systemie i zarządzanie dokumentacją projektową

  • zwinne zarządzanie powierzonymi projektami w porozumieniu z kierownictwem i stronami zainteresowanymi

  • przejrzysta komunikacja

  • organizacja spotkań interdyscyplinarnych

  • bieżące raportowanie statusu do kierownictwa i klienta

  • uczestnictwo w przeglądzie wymagań klienta i przygotowaniu oferty projektowej

  • realizacja projektu zgodnie z ustalonymi budżetem – faza implementacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w zarządzania projektami branży automotive

  • znajomość CSR Specjalnych Wymagań Klienta

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość metodologii APQP

  • znajomość systemów jakości (ISO 14001, ISO 9001 i IATF 16949)

  • umiejętność definiowania celów, priorytetów, rozwijania umiejętności i kompetencji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność organizowania pracy własnej oraz zespołu projektowego

To oferujemy

  • dbamy o środowisko

  • celebrujemy wspólne sukcesy i małe święta

  • każdy nasz pracownik może liczyć na świeże owoce i soki

  • organizujemy imprezy integracyjne i spotkania teambuildingowe

  • zawsze panuje u nas przyjazna atmosfera

  • prowadzimy program poleceń pracowniczych

  • czynnie bierzemy udział w akcjach charytatywnych

  • prowadzimy dofinasowanie do karnetów sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o.

Visscher-Caravelle Poland należy do grupy Visscher-Caravelle Automotive Group która jest międzynarodowym producentem części do przemysłu motoryzacyjnego, specjalizującym się w produkcji mat samochodowych - tekstylnych oraz mat samochodowych z tworzywa sztucznego. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Meksyku, Malezji, Chinach a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach. Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu i produkuje maty dla niemal wszystkich producentów aut. Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka kultura pracy, która opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu, nowoczesne systemy wspomagające zarzadzanie (SAP, EDI) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji na rynku. Światowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery. Międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter naszej Grupy sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących producentów na rynku

Przewiń do profilu firmy

Uwagi:

CV prosimy składać w języku angielskim.