Logo Pracuj.pl

Project Logistics Team Leader

Persan Polska S.A.O firmie

  • Wróblowice (pow. średzki)
    Wróblowice (pow. średzki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynowanie prawidłowego przepływu procesu przerobu.
  • Kontrola prawidłowej rotacji wyrobów oraz materiałów i surowców.
  • Koordynowanie procesu wdrożenia nowych produktów oraz zarządzania zmianą.
  • Planowanie, kontrola i koordynowanie obsoletu.
  • Współpraca z działem marketingu i sprzedaży w zakresie wymiany informacji dotyczących wielkości sprzedaży oraz popytu w różnych okresach czasu.
  • Realizacja wyznaczonych celów oraz praca w oparciu o wyznaczone KPI.
  • Kontrola stanów magazynowych fizycznych i w SAP, dbanie o ich poprawność.
  • Zapewnienie przestrzegania zasad BHP w dziale i w procesach.
  • Zarządzanie strategią magazynowania surowców, opakowań i wyrobów gotowych.
  • Planowanie strategii planowania, wdrożenie Lean Management w planowaniu
  • Koordynacja funkcjonowania planowania z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji
  • Optymalizacja procesów, poszukiwanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań optymalizujących obszaru logistyki i planowania
  • Wsparcie i wdrożenie nowych osób w dziale logistyki.
  • Zapewnienie instrukcji i procedur do procesów planowania oraz ich aktualizacja.

Nasze wymagania

  • Wiedza na temat procesów planowania materiałowego oraz produkcyjnego.
  • Wiedza na temat procesu produkcji, procesów planowania oraz procesów logistycznych w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Wykształcenie wyższe: logistyczne, ekonomiczne, inżynieryjne.
  • Znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Znajomość systemu SAP.
  • Umiejętność zarządzania zespołem, kontroli pracowników i procesów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz podejmowania decyzji.
  • Umiejętność zarządzania sobą w czasie oraz zmianą.
  • Praca z KPI oraz budżetem.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • Produkty firmowe - conajmniej 1 raz w miesiącu
  • bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej

Budowa nowego zakładu produkcyjnego Persan Polska S.A.

We wrześniu 2021 roku we Wróblowicach, miało miejsce uroczyste otwarcie budowy naszego nowego zakładu produkcyjnego w Polsce.

Polski oddział pełni strategiczną rolę. To jedna z największych jednostek produkcyjnych grupy Persán w tej części Europy. Produkcja opiewa na ponad 100 tys. ton rocznie, a towar dostarczany jest do ponad 30 krajów na świecie.

Nowoczesny obiekt jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój spółki oraz rosnące zapotrzebowanie rynkowe. Będzie przygotowany na 1000 stanowisk pracy, a rozbudowane zaplecze badawczo-rozwojowe, którego powierzchnia zwiększona zostanie niemal pięciokrotnie, zapewni optymalne warunki do tworzenia nowatorskich rozwiązań, które będą nie tylko wygodne dla konsumentów, ale też przyjazne środowisku.

Planowany termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2023 roku.

Persan Polska S.A.

Persán Polska S.A. jest częścią funkcjonującej od 80 lat hiszpańskiej grupy Persán i jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej.

Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta

Project Logistics Team Leader, Wróblowice (pow. średzki)