Oferta pracy

Project Management Coordinator

HR Design GroupO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, międzynarodowego dewelopera powierzchni komercyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/ki działu Project Management.

Główne obowiązki na tym stanowisku skupiać się będą wokół obiegu dokumentów związanych z całym procesem inwestycyjnym, wielu projektów w całej Polsce oraz bieżące wsparcie kilku Project Managerów w koordynacji ich projektów.

Praca ta wymaga doskonałej umiejętności realizowania zadań pod presją czasu, samodzielności, pro aktywności oraz dynamiki w działaniu.
Project Management CoordinatorNumer ref.: Nr Ref.: PMC/WAW/0221

Główne zadania:

  • Wsparcie Dyrektora Pionu oraz zespół Kierowników Projektu w codziennych aspektach pracy biurowej, takich jak: zarządzanie obiegiem dokumentacji projektów, umów, pism.
  • Koordynowanie procesu zbierania podpisów, uzyskiwania akceptów i zgód.
  • Tworzenie zestawień aktualnie prowadzonych w dziale projektów, ich zaawansowania, etapów, terminów ukończenia, kroków do podjęcia.
  • Koordynacja obiegu dokumentów, również takich jak pełnomocnictwa, dokumenty spółek celowych.
  • Zapewnienie sprawnego przepływu dokumentacji w organizacji.
  • Koordynowanie innych kwestii administracyjno – biurowych ad hoc zleconych przez przełożonych.
  • Współpraca z innymi osobami z różnych działów, m.in. administracji, technicznych, prawnych, finansowych, operacyjnych, itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Język angielski w stopniu co najmniej bardzo dobrym – praca w j. angielskim i polskim.
  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku, idealnie przy procesie budowlanym jako np. Asystent/ka Biura Budowy, Asystent/ka Kierownika Projektu.
  • Praktyczne doświadczenie z urządzeniami biurowymi (komputerami, skanerami, drukarkami).
  • Umiejętność bardzo szybkiego uczenia się, przełączania się z zadania na zadanie, pracy w bardzo dynamicznym środowisku.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminów.
  • Szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zarządzania czasem.

Nasz Klient oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę sportową.
  • Inne benefity.
  • Możliwość pracy w jednej z najdynamiczniej rozwijających się międzynarodowych firm deweloperskich na świecie.

Osoby zainteresowane udział w rekrutacji, proszone są o przesłanie CV w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ z numerem referencyjnym PMC/WAW/0221.

Ogłoszenie archiwalne