Oferta pracy

Project Management Coordinator

ASTEK PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie prezentacji projektowych

  • Przygotowywanie raportów / zestawień liczbowych

  • Operacyjny nadzór nad realizacją zadań zespołów projektowych

  • Pomoc w przygotowaniu oraz wykonywaniu kontroli jakości

  • Dbałość o kompletność i aktualność dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość pakietu Office

  • Umiejętność tworzenia estetycznych i przejrzystych prezentacji w Power Point ze szczególną dbałością o szczegóły

  • Umiejętność formułowania komunikatów w formie pisemnej

  • Język angielski na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi JIRA oraz Confluence

  • Znajomość metodyk zwinnych w zarządzaniu projektami (Agile / Scrum / Kanban)

  • Znajomość Sharepoint

  • Doświadczenie przy współpracy z dostawcami IT, obsłudze zamówień i faktur

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne