Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej: https://www.capgemini.com/pl-pl/polityka-prywatnosci-hr/
Capgemini Software Solutions Center

Project Management Office Analyst (z niemieckim)

Capgemini Software Solutions CenterO firmie

  • Legnicka 48, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 22 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Legnicka 48

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

Twój zakres obowiązków

  • będziesz wspierać kierowników projektu w codziennych zadaniach, takich jak udział w spotkaniach, przygotowywanie raportów, prezentacji oraz gromadzenie informacji i ich konsolidacja w postaci raportów;

  • będziesz zarządzać dostępami fizycznymi i logicznymi;

  • przygotowywać dokumenty i raporty dla odbiorców zewnętrznych i wewnętrznych;

  • będziesz współpracować z innymi działami firmy, w tym z działem IT;

  • wspierać proces onboardingu do projektu.

Nasze wymagania

  • ukończyłeś/aś studia minimum pierwszego stopnia;

  • posługujesz się przynajmniej w stopniu komunikatywnym językiem angielskim oraz niemieckim;

  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu pakietu MS Office: Word, Excel, Outlook, PowerPoint;

  • jesteś otwarty/a i proaktywny/a oraz wykazujesz umiejętność praktycznego sposobu myślenia zorientowanego na rozwiązania;

  • posiadasz umiejętności organizacyjne na wysokim poziomie oraz wykazujesz umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Bogatą ofertę szkoleń zawodowych i językowych

  • PKUP przy pracy twórczej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet ubezpieczeniowy

  • Elastyczny czas pracy

  • Wsparcie w relokacji

  • Parking samochodowy oraz boks na rowery

  • Rekrutacja prowadzona online

  • System kafeteryjny

  • Imprezy integracyjne

  • Nieodpłatną kartę Multisport oraz firmowe drużyny sportowe

  • MasterBenefit - abonament samochodowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Weryfikacja językowa

3

Telco techniczne (opcjonalnie)

4

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

5

Witamy na pokładzie Capgeminers! :)

Software Solutions Center we Wrocławiu i Poznaniu jest częścią Grupy Capgemini.

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnianie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o ponad 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma powstała w 1967 roku we Francji. Kierujemy się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć. Jesteśmy wielokulturową organizacją, liczącą ponad

270 000 pracowników, zatrudnionych w 50 krajach.

Więcej o nas dowiesz się odwiedzając naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy