Project Management Supervisor - Kierownik Działu Zarządzania Projektami

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za koordynację realizacji projektów zgodnie z celami firmy oraz ciągłe doskonalenie metod i procesów zarządzania projektami

  • Zarządzanie portfelem projektów automatyzacji procesów produkcyjnych

  • Kierowanie zespołem Project Managerów (planowanie, koordynowanie i nadzorowanie) oraz rozwój ich umiejętności, doświadczenia i wiedzy w obszarze zarządzania projektami

  • Zapewnienie odpowiednich narzędzi oraz wspieranie Project Managerów w ich codziennej pracy

  • Współpraca z działami wspierającymi: Konstruktorami, Automatykami, Kupcami i Warsztatem Produkcyjnym w celu osiągnięcia zakładanych wyników (o czasie, w budżecie i z wymaganą jakością)

  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z jednostkami sprzedażowymi firmy

  • Odpowiedzialność za utrzymanie Satysfakcji Klienta na najwyższym poziomie

  • Przygotowywanie raportów i prognoz finansowych projektów

  • Ocena ryzyka, śledzenie stopnia realizacji projektów, kontrola oraz wdrażanie działań naprawczych

  • Potwierdzanie zgodności bezpieczeństwa maszyn z dyrektywą maszynową, nadawanie CE

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Mechatronika

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (Project Manager, PMO Manager)

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami o podobnym profilu firmy (zautomatyzowane systemy przemysłowe)

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • Umiejętność ocena ryzyka

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Obsługa Inventor, Auto Cad

  • Certyfikacja w zakresie zarządzania projektami: PMI, IPMA, Agile, PRINCE

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i prezentacyjne

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji

  • Kreatywność, elastyczność, inicjatywa i dynamika w działaniu w skutecznym dążeniu do celu

  • Silna koncentracja na działalności operacyjnej i Kliencie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Miłą atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. to wiodący dostawca wysokiej klasy rozwiązań dedykowanych dla przemysłu wytwórczego, m.in. spożywczego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego i elektronicznego. Główna siedziba firmy znajduje się w Göteborgu, w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 31 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. Oddział w Polsce znajduje się w Plewiskach pod Poznaniem.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o jest częścią grupy Coesia. COESIA to Grupa o zasięgu globalnym zrzeszająca światowe firmy z sektora innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu i opakowań. Siedziba firmy znajduje się w Bolonii we Włoszech. Wyłącznym akcjonariuszem Grupy jest Isabella Seràgnoli.

Przedsiębiorstwa należące do Grupy Coesia są liderami w sektorach:

• Maszyn automatycznych i materiałów opakowaniowych

• Rozwiązań dla procesów przemysłowych

• Mechanizmów precyzyjnych

Klienci grupy Coesia to wiodące firmy między innymi z branży farmaceutycznej, lotniczej, rajdów samochodowych i motoryzacji, produktów konsumpcyjnych, wyrobów tytoniowych oraz elektroniki.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Project Management Supervisor

Przewiń do profilu firmy