Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager/Account Manager

ENCORE

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie współpracy z klientami biznesowymi w powierzonym portfelu kontrahentów

  • Utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami

  • Doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań

  • Realizacja oraz tworzenie strategii rozwoju współpracy z klientami biznesowymi

  • Analizowanie danych rynkowych dotyczących segmentu prowadzonych kampanii marketingowych

  • Identyfikacja potrzeb klientów i negocjowanie warunków oraz umów handlowych

  • Wsparcie kontrahentów w codziennej współpracy

  • Współpraca z działem IT oraz marketingu celem zoptymalizowania i zmaksymalizowania potencjału kampanii lead generation

  • Aktywne i umiejętne zarządzanie oczekiwaniami klienta.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w działaniach sprzedażowych (preferowane w B2B)

  • Znajomość procesu handlowego i technik sprzedaży

  • Znajomość lejka sprzedażowego i etapów sprzedaży

  • Doświadczenie w obyciu z klientem oraz usługami B2B

  • Doświadczenie w przygotowywaniu planów marketingowych, badań i analiz rynkowych

  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne oraz analityczne

  • Nastawienie na rozwój oraz chęć zdobywania wiedzy

  • Myślenie biznesowe, samodzielność, wysoka etyka, dyscyplina pracy oraz asertywność

  • Umiejętność prowadzenia kilku procesów równocześnie / multitasking

  • Mile widziana umiejętność redagowania i korekty tekstów / copywriting.

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Premie miesięczne w zależności od wyniku

  • Umowę o pracę, laptop, telefon komórkowy

  • Dofinansowanie do edukacji, nauki języków obcych, spotkania integracyjne, upominki okolicznościowe

  • Pracę w rozwijającej się organizacji z luźną atmosferą i dynamicznym środowiskiem

  • Pracę w profesjonalnym zespole, który jest w pełni zaangażowany w realizację wspólnego celu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Rekrutacja

Zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji Encore. Został on zaplanowany w taki sposób, abyśmy mogli rzetelnie ocenić Twoje kwalifikacje oraz kompetencje, jak również abyś Ty miał/a możliwość bliższego poznania naszej Firmy.

ETAP 1

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne publikowane na portalu pracuj.pl

ETAP 2

Rozmowa kwalifikacyjna wstępna z pracownikiem Działu HR, Dyrektorem lub Managerem odpowiedzialnym za dany obszar biznesowy. Podczas tych spotkań chcemy porozmawiać o zdobytym przez Ciebie doświadczeniu oraz poznać Twoje zainteresowania i motywację do pracy. Spotkania będą dla Ciebie okazją do tego, by poznać szczegółowy zakres zadań i specyfikę pracy na konkretnym stanowisku.

ETAP 3

W zależności od tego, na jakie stanowisko aplikujesz, możesz zostać poproszony o udział w sesji Assessment Center. Może odbyć się dodatkowa rozmowa kwalifikacyjna - etap rozszerzony. Złożenie oferty.

To już wszystkie etapy! Gratulujemy! Nie możemy się doczekać, kiedy dołączysz do naszego zespołu!

Rozpoczynając pracę z nami, możesz liczyć na nasze wyjątkowe podejście do samego wyzwania jakim praca z klientem w segmencie B2B. Pomagamy naszym klientom zwiększać ich sprzedaż, dlatego sami stawiamy ten proces i ludzi, którzy się nim zajmują w centrum naszej uwagi. Szukamy pasjonatów w realizacji projektów, ponieważ sami nimi jesteśmy!

Dołącz do ENCORE

ENCORE

Encore to zespół profesjonalistów wspierających firmy w zakresie dostarczania kontaktów

sprzedażowych.

Specjalizujemy się w Generowaniu Leadów, Procesach Wsparcia Sprzedaży B2B oraz Marketingu Internetowym. Łączymy nowoczesne metody komunikacji i technologie informatyczne z tradycyjnym podejściem do budowania relacji i obsługi klienta.

Encore to firma z blisko 10-letnim doświadczeniem na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Jesteśmy firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji z najwyższym statusem gwarancji jakości. Jesteśmy liderem w zakresie Lead Generation.

Specyfika pracy na stanowisku PROJECT MANAGER łączy w sobie zadania z obszaru project managementu, campaign managementu i account managementu. Projekty, które realizujemy zawierają w sobie elementy content marketingu i analizy trendów rynkowych.

W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy osób do pracy we Wrocławiu. Stawiamy na współpracę, innowacyjność i sukces.Więcej informacji o firmie na stronie www.encoresales.pl

Dołącz do naszego teamu!

Przewiń do profilu firmy