Project Manager - Architekt

AM WFH Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

Rekrutacja zdalna

AM WFH Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K.

Potworowskiego 11

Poznań

Wielkopolski Fundusz Hipoteczny to organizacja o poznańskich korzeniach, założona przez specjalistów działających na rynku nieruchomości. Działalność grupy opiera się głównie na budowie komercyjnych obiektów handlowych na wynajem oraz nieruchomości mieszkalnych.

W związku z intensywnym rozwojem grupy kapitałowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie procesu realizacji inwestycji deweloperskich (głównie obiekty handlowo-usługowe i mieszkaniowe);
  • Analiza dokumentów, pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych;
  • Tworzenie umów z projektantami, podwykonawcami i najemcami;
  • Bieżąca kontrola prac podwykonawców m.in. zewnętrznych biur projektowych i nadzór nad dokumentacją projektową;
  • Koordynacja harmonogramu wykonywania poszczególnych etapów inwestycji;
  • Kontakt z organami administracji publicznej oraz gestorami mediów;

Wymagania:

  • Osoba godna zaufania i odpowiedzialna, posiadająca zdolność analitycznego myślenia i zmysł przedsiębiorczości oraz umiejąca pracować w zespole,
  • Wyższe wykształcenie techniczne (budownictwo/architektura), konieczne uprawnienia,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie koordynowania projektów budowlanych min. 2 lata,
  • Rekomendacje i udokumentowana praca na poszczególnych projektach,
  • Znajomość prawa budowlanego i/lub zagadnień planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz innych zagadnień prawno-budowlanych, istotnych w postępowaniu o udzielenie pozwoleń,
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Obsługa komputera w zakresie organizacyjno-administracyjnym (Word, Excel etc.) oraz technicznym (np. AutoCAD).
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Przyjemną i partnerską atmosferę pracy,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy