Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager Assistant

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wspieramy przedsiębiorstwa w zakresie optymalizacji przestrzeni użytkowych. Łączymy naszą kilkunastoletnią historię sukcesów we Wrocławiu z kreatywnością i zaangażowaniem zespołu w Krakowie.

    Chcesz rozwijać się razem z nami w pięknym biurze w centrum Krakowa,
    odpowiadać za sprawną administrację biura i wsparcie Project Managera w prowadzeniu projektów

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Na tym stanowisku:

    • pracujesz w niewielkim oddziale krakowskim
    • współpracując zdalnie z centralą we Wrocławiu
    • dopilnowujesz zamówień wyposażenia i realizacji usług na wysokim poziomie
    • dbasz o dobre zrozumienie oczekiwań klientów przez partnerów wewnętrznych i podwykonawców
    • zapewniasz sprawny przepływ informacji w zespołach i dbasz o obieg dokumentów projektowych
    • przygotowujesz prezentacje multimedialne
    • aktywnie uczestniczysz w pracy zespołów
    • okazjonalnie współuczestniczysz w spotkaniach z klientami nie tylko w Krakowie

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • mile widziane doświadczenie we wsparciu sprzedaży
    • doświadczenia w administrowaniu biura i dokładność w pracy z dokumentacją
    • komunikatywność i umiejętność współpracy na zasadzie partnerstwa
    • potrzeba wychodzenia z inicjatywą działań i gotowość do proponowania rozwiązań
    • wykształcenie wyższe z zakresu nauk społecznych lub ekonomicznych będzie atutem
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • szeroko rozumiana wiedza techniczna (np. umiejętność czytania rys technicznych)
    • doświadczenie w pracy z PowerPoint, uzdolnienia graficzne będą atutem
    • mile widziane zainteresowanie designem i wrażliwość estetyczna
    • pasjonujące hobby, które uzupełnia Twoją osobowość

    Co oferujemy?

    • pracę z młodym, rozproszonym zespołem
    • funkcjonalne, nowoczesne biuro
    • urozmaicone obowiązki i twórcze środowisko pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania długofalowymi projektami
    • jasną ścieżkę rozwoju kariery i stabilność zatrudnienia (pełen etat, umowa o pracę)
    • codzienną możliwość operowania w międzynarodowym środowisku biznesowym
    • okazjonalnie wyjazdy zagraniczne do naszych partnerów strategicznych
    • narzędzia wspierające na stanowisku i ciasto

    Zbuduj z nami team działający z pasją, który stworzy unikatowe rozwiązania dla naszych klientów!

    Zatrudnienie możliwe od zaraz. Chcesz dołączyć od naszego zespołu? Zaaplikuj przesyłając do nas swoje CV.