Oferta pracy

Automatyk - Project Manager

AERO SYSTEM Sp. z o.o.O firmie

AERO SYSTEM Sp. z o.o.

Ligocka 103 bud.8

Katowice

Firma AERO SYSTEM do dynamicznie rozwijająca się firma z 15 letnim doświadczeniem w Przemyśle i Energetyce. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji kontraktów pod klucz z zakresu instalacji przemysłowych oraz automatyzacji procesowej. Firma działa międzynarodowo i zatrudnia wyłącznie najwyższej klasy specjalistów branżowych do realizacji kontraktów. Firma AERO SYSTEM posiada unikalne doświadczenie w technologiach procesowych, warunkach ATEX, EX, oraz automatyzacji produkcji. Informacje o firmie AERO SYSTEM na aero-system.pl

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie rozwiązań technicznych i ofert automatyzacji procesu
  • Programowanie PLC i HMI
  • Projektowanie szaf sterowniczych
  • Nadzorowanie prac monterów
  • Raportowanie stanu realizacji projektów
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczych

Wymagania:

  • Umiejętność programowania PLC i HMI Siemens
  • Umiejętność projektowania szaf sterowniczych
  • min 4 letnie doświadczenie w realizacji projektów
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, skuteczność, bardzo dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w najnowocześniejszym biurowcu na śląsku bud 8 Park Naukowo Technologiczny
  • Pracę w stabilnej innowacyjnej firmie i motywacyjny system wynagradzania.
  • Przyjazną atmosferą pracy i wsparcie doświadczonych Project Managerów.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Indywidualny tryb godzinowy bądź zadaniowy dopasowany do ideii work life balance
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy wysoce innowacyjnych inżynierskich projektach przemysłowych w skali światowej.
  • Małą ilość delegacji ok. 5% praca na wyjeździe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy