Automatyk - Project Manager

  • Katowice, śląskie
  • Ligocka 103 bud.8 pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.08.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 07.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AERO SYSTEM Sp. z o.o.

    Firma AERO SYSTEM do dynamicznie rozwijająca się firma z 15 letnim doświadczeniem w Przemyśle i Energetyce. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji kontraktów pod klucz z zakresu instalacji przemysłowych oraz automatyzacji procesowej. Firma działa międzynarodowo i zatrudnia wyłącznie najwyższej klasy specjalistów branżowych do realizacji kontraktów. Firma AERO SYSTEM posiada unikalne doświadczenie w technologiach procesowych, warunkach ATEX, EX, oraz automatyzacji produkcji. Informacje o fiemie AERO SYSTEM na aero-system.pl

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie rozwiązań technicznych i ofert automatyzacji procesu
    • Programowanie PLC i HMI
    • Projektowanie szaf sterowniczych
    • Nadzorowanie prac monterów
    • Raportowanie stanu realizacji projektów
    • Tworzenie dokumentacji powykonawczych

    Wymagania:

    • Umiejętność programowania PLC i HMI Siemens
    • Umiejętność projektowania szaf sterowniczych
    • min 4 letnie doświadczenie w realizacji projektów
    • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, skuteczność, bardzo dobra organizacja pracy.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę w najnowocześniejszym biurowcu na śląsku bud 8 Park Naukowo Technologiczny
    • Pracę w stabilnej innowacyjnej firmie i motywacyjny system wynagradzania.
    • Przyjazną atmosferą pracy i wsparcie doświadczonych Project Managerów.
    • Dużą samodzielność w działaniu.
    • Indywidualny tryb godzinowy bądź zadaniowy dopasowany do ideii work and balance
    • Możliwość zdobycia doświadczenia przy wysoce innowacyjnych inżynierskich projektach przemysłowych w skali światowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.