Project Manager- automotive

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Szprotawa

    Szprotawa, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla zagranicznego inwestora poszukujemy Project Managera, który doświadczeniem i kwalifikacjami rozwinie powstającą inwestycję zlokalizowaną w Szprotawie.

Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku i bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim?

Zaaplikuj i zobacz, jak może wyglądać Twoja nowa praca.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i zapewnienie wydajności procesu

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • zarządzanie zespołem cross-functional

  • planowanie inwestycji i wykorzystania maszyn dla projektów

  • rozwiązywanie problemów pojawiających się na linii produkcyjnej

  • optymalne kierowanie procesem w zakresie logistyki

  • planowanie i wdrażanie rozwiązań procesowych

  • zoptymalizowanie płynnego transferu linii produkcyjnych

  • kontrolowanie kosztów projektów

  • doprowadzanie do jak najlepszych wyników i osiąganie celów

  • opracowywanie i wdrażanie PPAP

  • współpraca z centrum R&D

Wymagania pracodawcy

  • 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • co najmniej 3 letniego doświadczenia w branży automotive

  • doświadczenia w budowaniu relacji z klientami

  • dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego

  • znajomości MS Office and CAD

  • znajomości SAP

  • pierwszego doświadczenia z zakresu Lean Management

  • doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu layoutu

  • otwartości do podnoszenia kompetencji

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • możliwość uczestnictwa w budowie i rozwoju nowej firmy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia- numer wpisu 47

Przewiń do profilu firmy