Oferta pracy

Project Manager

Top ManagerO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Belgia (Antwerpia), Belgia

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma budowlana z ugruntowaną pozycją na rynkach Unii Europejskiej, realizująca wymagające projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego w technologiach tradycyjnych, prefabrykowanych oraz modułowych zatrudni na stanowisku:

Project Manager Belgia

Miejsce pracy: Belgia, Antwerpia

Siedziba firmy: Gdynia

Najważniejsze zadania:

  • Zarządzanie projektami budowlanymi (budownictwo przemysłowe, hydrotechniczne)
  • Czynny udział w negocjacjach handlowych z klientami i opracowywaniu ofert
  • Rozliczanie kontraktów i odpowiedzialność za realizację założeń

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane o kierunku Budownictwo
  • Doświadczenie w samodzielnym kierowaniu projektem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Branżowa wiedza techniczna
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na projektach zagranicznych

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie – do uzgodnienia, możliwość negocjacji
  • Samochód służbowy – do uzgodnienia
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Preferowana forma współpracy – b2b
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy