Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Biazet S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami (nowe projekty obecnych klientów lub nowych klientów Spółki)

  • Przygotowanie harmonogramów projektów i monitorowanie ich przebiegu

  • Raportowanie postępów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne (Mechanika i budowa maszyn, Automatyka i Robotyka, Ekonomia itp.),

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację z klientami -poziom B2 (wg Rady Europy)

  • Znajomość MS Project

  • Prawo jazdy kat.B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów

  • Zdolności przywódcze i negocjacyjne

  • Dokładność, rzetelność, systematyczność

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe

  • Realizację wielu wyzwań

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Opieka medyczna

  • Pakiet socjalny (ZFŚS, karty Multisport itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Biazet S.A.

Jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnią tradycją, jednym z największych pracodawców na Podlasiu. Specjalizujemy się w wytwarzaniu plastikowych elementów oraz montażu wyrobów gotowych między innymi dla takich globalnych marek jak Philips, Lavazza czy Wagner.

Przewiń do profilu firmy