Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

ecoABMO firmie

4 0008 000 brutto / mies.

ecoABM

Generała Stanisława Maczka 52

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kontraktem i pracami projektowymi zgodnie z zakresem, harmonogramem i budżetem projektu

  • Zarządzanie projektem w nowoczesnej metodyce Agile/Scrum

  • Analiza ryzyka, identyfikacja zdarzeń sygnalizujących jego wystąpienie oraz podjęcie odpowiednich działań naprawczych

  • Zapewnienie odpowiedniej komunikacji pomiędzy zewnętrznymi partnerami, członkami zespołu projektowego, a Zarządem

  • Terminowa realizacja zadań w projekcie (skuteczność operacyjna)

  • Modyfikowanie aplikacji pod wpływem zmian rynkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne, techniczne lub ekonomiczne

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektem

  • Praktyczna znajomość i rozumienie zagadnień związanych z metodyką zarządzania projektami

  • Doświadczenie w tworzeniu: raportów, planów zarządzania, rejestru ryzyk itd.

  • Umiejętność koordynacji i monitorowania efektywnej komunikacji różnych stron zaangażowanych w realizację projektu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę lub B2B

  • Zespół nastawiony na rozwój

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Stałe godziny pracy

  • Budżet szkoleniowy. Zależy nam na zwiększaniu Twoich kwalifikacji oraz wiedzy z zakresu branży OZE

  • Realny wpływ na rozwój firmy

ecoABM

Historia firmy ecoABM, czyli gałąź firmy ABM wyspecjalizowanej na potrzeby rynku OZE sięga 1992 roku. Obecnie jesteśmy liderem instalacji fotowoltaicznych na Podlasiu i należy do nas największa hurtownia fotowoltaiczna we wschodniej Polsce.

Przewiń do profilu firmy

O projekcie

Projekt dotyczy aplikacji do projektowania instalacji fotowoltaicznych. Branża OZE z dnia na dzień rozwija się i tworzy nowe możliwości. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym tworzymy aplikację kompletną.