Project Manager

Rhenus Logistics S.A.

  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Jako Project Manager w Rhenus Logistics Bolesławiec będziesz odpowiadał/a za rozwój naszego magazynu w Bolesławcu. Obecny obiekt w którym realizowane są projekty zarówno e-commerce, jak i produkcyjne, ma ponad 60.000 metrów kwadratowych (z możliwością rozbudowy do 100.000 metrów kwadratowych).

  • Koordynowanie prac związanych z wdrożeniem nowych projektów

  • Opracowanie harmonogramu zgodnie z nowoczesnymi metodami zarządzania projektami

  • Bieżący kontakt z klientem

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, tworzenie i wdrażanie koncepcji automatyzacji i usprawnień procesów.

  • Raportowanie postępów prac w projekcie, ryzyk, ścieżki krytycznej, zgodności z założonym budżetem

  • Koordynowanie zadań / projektów zespołu oraz aktywne wspieranie jego członków

  • Bieżące raportowanie stanu realizacji projektu

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym w firmie logistycznej lub produkcyjnej

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży logistycznej/ ew. produkcyjnej

  • Doświadczenie z zakresu wdrożenia projektów logistycznych

  • Potwierdzona certyfikatami (Prince/ PMI/ Agile/ inne) praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami

  • Znajomość procesów oraz narzędzi LEAN

  • Bardzo dobra obsługa programu MS Excel

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. B2)

  • Zaangażowanie w proces projektowy od etapu przygotowania koncepcji przez negocjacje kontraktu do zakończenia projektu

  • Odpowiedzialność, dokładność i sumienność

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w projektach e-commerce

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie zadaniowym

  • Benefity w postaci: auta służbowego, prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę, możliwości ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowanie do Karty Multisport

  • Programy rozwojowe - szkolenia językowe, narzędziowe i zarządcze

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków

  • Dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Rhenus Logistics Bolesławiec to spółka wchodząca w skład Grupy Rhenus. W Polsce jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług logistycznych, prowadzącym działalność biznesową w Goleniowie, Swadzimiu, Swarzędzu, Radonicach, Błoniu – Pass, Bolesławcu i Sosnowcu. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 1995 r. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Project Manager.

Dołączając do Rhenus w roli Project Managera, będziesz odpowiadał/a za zarządzanie strategiczne nowymi projektami oraz rozwój i usprawnienia projektów istniejących. Będziesz miał/a wpływ na bezpośrednie rozmowy z klientami, zarządzanie zespołem, harmonogramem, budżetem i ryzykiem. Możesz się spodziewać m.in. różnorodnych wyzwań, stabilnego zatrudnienia, partnerskiej atmosfery oraz możliwości uczestnictwa w programach rozwojowych.

Przewiń do profilu firmy