Logo Pracuj.pl

Project Manager - branża budowlana

OMNIPLACE sp. z o.o.O firmie

15 000–25 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice, śląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna

OMNIPLACE sp. z o.o.

Staromiejska 13a

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Merytoryczny udział w procesie planowania projektu;
  • Optymalizacja rozwiązań technicznych w trakcie projektowania i realizacji inwestycji, weryfikacja dokumentacji projektowej– we współpracy z projektantami;
  • Kontrola wskaźników jakościowych oraz finansowych;
  • Nadzór nad terminowością zaplanowanych prac oraz tworzenie okresowych raportów;
  • Odpowiedzialność za współpracę z podwykonawcami oraz negocjacje;
  • Reprezentowanie Spółki przed Inwestoram, a także osobami przez niego wskazanymi;
  • Wybór dostawców materiałów i usług;
  • Udział w całym cyklu życia projektu, od momentu PNB, przez negocjacje umów, po finalne przekazanie Klientowi;
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami w celu zapewnienia pomyślnej realizacji projektu;
  • Nadzorowanie i koordynowanie budów;
  • Udział w uzyskaniu PnU zakończonych inwestycji;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych, biurowych lub przemysłowych jako Project Manager;
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego;
  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów;
  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Skuteczna umiejętność komunikacji w zespole;
  • Umiejętność oceny postępu prac, stanu realizacji w oparciu o założony budżet i harmonogram;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz orientacja na rozwiązywanie problemów;
  • Wysokie umiejętności analityczne i logiczne;
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i wysoka kultura pracy;
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, dokładność i terminowość;
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Udział przy realizacji prestiżowych inwestycji;
  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przejrzysty system premiowy;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta Multisport;
  • Służbowy samochód;
  • Możliwość długofalowej współpracy;
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy oraz niekorporacyjną atmosferę pracy;
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (UoP, B2B);

O nas

Odpowiadasz powyższemu opisowi? Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym potencjale? Aplikuj na to ogłoszenie.

Aktualnie poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Project Managera dla wykonawcy budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i biurowego. Nasz klient działa na terenie całego kraju i obsługuje wiele prestiżowych projektów.

Interesuje nas długofalowa współpraca głównie przy realizacji inwestycji przemysłowych.

Project Manager - branża budowlana, Staromiejska 13a, Katowice