Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager branży deweloperskiej

VIVERE Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za procedury administracyjne w zakresie planowania przestrzennego, ochrony środowiska i prawa budowlanego.

  • Utrzymywanie i budowanie relacji z osobami kluczowymi dla projektu.

  • Planowanie i egzekucja jakości i terminowości od dostawców usług: architektów, inżynierów, wykonawców robót, organów administracji. Jeżeli zajdzie taka konieczność również szukanie kreatywnych rozwiązań (proaktywność).

  • Ocena jakości i ryzyka rozwiązań projektowych, decyzji administracyjnych, umów, materiałów i technologii budowlanych.

Nasze wymagania

  • Entuzjazm, młodość i kreatywność.

  • Umiejętność zarażania innych optymizmem i radością życia.

  • „Ciąg na bramkę”

  • Uczciwość.

  • Cierpliwość i systematyczność.

  • Pasja związana z architekturą i budownictwem.

  • Miłość do futbolu (wyrażana w praktyce) i zdrowego trybu życia będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Realną decyzyjność i odpowiedzialność za wkład w pracę zespołu.

  • Możliwości rozwoju uzależnioną wyłącznie od potencjału i kompetencji.

  • Narzędzia potrzebne do pracy.

  • Miejsce w zgranym, kameralnym, wspierającym się zespole pasjonatów.

VIVERE Sp. z o.o.

Budujemy dla ludzi mieszkania i domy, które będą odpowiadały na ich potrzeby i możliwości. Obecnie realizujemy jedno i wielorodzinne projekty deweloperskie różnej skali w Warszawie i Gdańsku.

Marzymy również o współtworzeniu zaangażowanych społeczności. Tworzymy od podstaw kooperatywę spożywczą, rozpoczęliśmy projekt integrujący sąsiadów naszej inwestycji, jesteśmy zaangażowani w planowanie publicznego parku, odwzajemniamy nasze inwestycje naturze sadząc lasy. Działamy lokalnie, ze świadomością jakie aglomeracje chcemy współtworzyć i w jakich chcemy żyć.

Przewiń do profilu firmy

KOGO SZUKAMY:

Potrzebujemy świadomego Project Managera do prowadzenia projektów deweloperskich od samego początku aż do pozwolenia na budowę. Jesteśmy zespołem kreatywnych pasjonatów i tego przede wszystkim oczekujemy od przyszłych koleżanek i kolegów. Jakość jest dla nas priorytetem, jeśli potrafisz obserwować starzenie się materiałów, ich właściwości użytkowe, jeśli chodząc po mieście obserwujesz jak zmienia się tynk na północnej elewacji, jakim uszkodzeniom ulegają narożniki okładzin i laminatów… nie przechodzisz obojętnie obok ciekawych projektów architektonicznych i lubisz je analizować i o nich rozmawiać - koniecznie daj nam o sobie znać.

Przesyłając informacje o sobie, spróbuj nas do siebie przekonać. Samo CV niewiele powie nam o Tobie i o Twoim podejściu do pracy i relacji. Liczymy na coś więcej… może kilka ostatnich zdjęć zrobionych telefonem, które świadczą o Twojej pasji? A może uda Ci się nas zaskoczyć! (czego Tobie i sobie życzymy) :)