Logo Pracuj.pl

Project Manager / Construction Manager

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z warunkami umowy z klientem, w założonym czasie, budżecie, z zachowaniem standardów jakości i bezpieczeństwa
  • Planowanie projektu, organizacja projektu i kontrola realizacji projektu
  • Koordynacja działań na terenie budowy realizowanej inwestycji, w oparciu o specyfikację techniczną, plan budowy, budżet, legislację i regulacje
  • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru/ Kierownika Budowy/ Kierownika Robót zgodnie z wymogami prawa budowlanego
  • Koordynacja i nadzorowanie działań firm wykonawczych wraz z rozpoznawaniem opóźnień i stosowaniem środków naprawczych
  • Koordynacja pracy zespołu nadzorującego roboty budowlane

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane konstrukcyjno - budowlane
  • Min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu inwestycji budowlanych jako kierownik budowy/inspektor nadzoru/project manager
  • Doświadczenie w koordynacji robót dla dużych inwestycji, szczególnie branży przemysłowej (zakłady produkcyjne, hale magazynowe itp.) – mile widziane
  • Uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość AutoCAD, MS Office, MS Project
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pozostałych członków zespołu

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej
  • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.

Bilfinger Tebodin, część Bilfinger SE, to międzynarodowa firma konsultingowa i inżynieryjna zatrudniająca 1600 pracowników w 26 biurach w północno-zachodniej i środkowo-wschodniej Europie.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) to największa grupa inżynieryjna w tym regionie, zatrudniająca 800 konsultantów, inżynierów i menedżerów na miejscu. Oprócz placów budowy na całym świecie, pracownicy są rozlokowani w biurach w 7 krajach: Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Ukrainie. Intensywne wysiłki na rzecz zjednoczenia ludzi z tych krajów owocują dostarczaniem klientom najlepszych międzynarodowych praktyk najwyższej jakości.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) działa w czterech międzynarodowych liniach biznesowych: Doradztwie (Consulting), Inżynierii Procesowej (Process Engineering), Inżynierii (Engineering) i Zarządzanie budowami i projektami (PMC). Razem zapewniają portfolio usług dla złożonych projektów inżynierskich oraz interdyscyplinarnych i technicznych kompletnych rozwiązań, obejmujących cały cykl inwestycji. Firma jest dumna ze swojego 70-letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej, szerokiej gamy projektów spożywczych i rolniczych, unikalnych najnowszych osiągnięć w elektrowniach wiatrowych.

Klientami Bilfinger Tebodin są międzynarodowe instytucje finansowe, organy rządowe oraz wiodące globalne i lokalne firmy reprezentujące różne branże. Bilfinger Tebodin jest między innymi partnerem firm Bayer, Bosch, Bridgestone, Cargill, Gestamp, Henkel, LafargeHolcim, Mars, Mondelez, Sanofi, Shell, Skoda, Siemens, Viessmann, Unilever.

Project Manager / Construction Manager, Warszawa