Oferta pracy

Project Manager (Creatives Offer Innovation Team)

RTB House

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów związanych m.in. z tworzeniem atrakcyjnej i innowacyjnej oferty kreacji reklamowych, tworzeniem aplikacji, narzędzi itp.

  • Ustalanie priorytetów oraz dbanie o terminowość realizowanych zadań;

  • Współpraca z Designerami i Developerami oraz innymi wewnętrznymi stakeholderami;

  • Udział w tworzeniu nowych produktów oraz narzędzi wg podejścia Agile, Design Thinking i MVP;

  • Prowadzenie testów A/B, analiza i raportowanie wyników;

  • Analiza trendów na rynku i ofert konkurencji;

  • Wprowadzanie usprawnień w istniejących produktach i procesach;

  • Tworzenie dokumentacji produktowej, publikowanie treści oraz wspieranie przepływu informacji pomiędzy działami kreatywnymi a biznesowymi;

  • Prowadzenie webinarów i szkoleń dla międzynarodowych zespołów (w języku angielskim).

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów;

  • Znajomość specyfiki pracy Designera oraz Developera;

  • Samodzielność, proaktywność oraz umiejętność podejmowania decyzji;

  • Doświadczenie w pracy z task managerami (Asana, Trello, Jira lub podobne);

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;

  • Dobra organizacja pracy i terminowość;

  • Kreatywność, oko do detali i zmysł estetyczny;

  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań;

  • Zainteresowanie branżą nowych technologii, reklamą internetową lub e-commerce;

  • Umiejętność pracy z danymi i ich analizy w Excelu i/lub innych narzędziach;

  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim (w mowie i piśmie)

Mile widziane

  • podstawowa znajomość HTML5, CSS, Javascript;

  • doświadczenie w designie, UX i/lub copywritingu;

  • znajomość Wordpressa

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej (lub hybrydowej) oraz elastyczne godziny pracy;

  • work-life balance;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, dążącej do pozycji lidera w Europie i na Świecie (1000+ osób, 30+ lokalizacji).

  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online w Polsce i jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie

RTB House

RTB House to globalna firma dostarczająca najnowocześniejsze technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie. Autorski mechanizm zakupu reklam jest pierwszym na świecie opartym w całości o algorytmy Deep Learning. Umożliwia reklamodawcom osiągać wyjątkowe efekty i realizować cele na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Założoną w 2012 firmę RTB House tworzy ponad 1000 specjalistów w przeszło 30 lokalizacjach na całym świecie. RTB House obsługuje ponad 3000 kampanii dla klientów z regionów EMEA, APAC i obu Ameryk.

Po pomyślnym wdrożeniu Deep Learning w 100 procentach swoich algorytmów w 2018 roku, firma RTB House kontynuowała badania w dziedzinie sztucznej inteligencji. Stworzone jako nowe jednostki, AI Marketing Lab oraz Creative Lab skupiają się na opracowywaniu i rozwoju produktów sektora martech. Rezultatem ich pracy były zaprezentowane w 2020 roku rozwiązania AI Full-Funnel Marketing Solutions oraz format Streaming Video Ads, które przenoszą komunikację marek na wyższy poziom.

Przewiń do profilu firmy