Logo Pracuj.pl

Project Manager

Lark Leisure HomesO firmie

  • Darłowo
    Darłowo, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

W związku z intensywnym rozwojem i ciągłym poszerzaniem działalności Firmy poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Project Manager.

Miejsce pracy: Darłowo (zachodniopomorskie)

Obszar realizacji inwestycji: Darłówko

Rodzaj inwestycji: Budowa apartamentowca w Darłówku z zespołem restauracji oraz zapleczem rekreacyjno- wypoczynkowym (kompleks basenów i spa).

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży obejmującej cały proces inwestycyjny wraz z zamknięciem inwestycji,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dobra orientacja w terenie oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość obsługi Office (Word, Excel, Power Point).

Mile widziane

  • doświadczenie w sektorze budownictwa modułowego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze na odpowiedzialnym i pełnym wyzwań stanowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
  • zakwaterowanie dla osób spoza Darłowa i okolic.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Lark Leisure Homes

LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie to najnowocześniejsza w Europie Środkowo-Wschodniej fabryka domów modułowych, szkieletowych i mobilnych.

Nasze produkty zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami, a jakość potwierdzona najważniejszymi na rynku certyfikatami.

Project Manager, Darłowo