Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

THORSPAN A. Kaźmierczak, D. Przewoźny s.c.

Czereśniowa 23

Dębno (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zleceń produkcyjnych

  • koordynacja realizacji zleceń z działem produkcji oraz projektantami

  • stały kontakt z klientem

  • organizacja noclegów i sprzętu budowlanego dla ekip montażowych

  • przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • umiejętności organizacyjne na wysokim poziomie

  • punktualność i dokładność

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • przynajmniej podstawowa wiedza na temat procesów produkcyjnych i budowlanych

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • pracę w młodym i zgranym zespole

  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem modułowych hal stalowych i aluminiowych dla przemysłu oraz branży eventowej. Działamy na terenie całej Europy.