Oferta pracy

Project Manager/Delivery Manager

PGS Software S.A.

  • Jana z Kolna 11, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Jana z Kolna 11

Gdańsk

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bliska współpraca z klientem i zespołem podczas procesu wytwarzania oprogramowania

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, partnerskich relacji z klientem (współpraca z Account Managerem)

  • Identyfikacja celów biznesowych, zrozumienie potrzeb klienta

  • Planowanie i terminowe dostarczanie produktów wytwarzanych dla klienta (zgodnych z jego oczekiwaniami, w założonym budżecie)

  • Zachowywanie wysokich standardów etyki, integralności i jakości zarządzania

  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem

  • Nadzór nad stroną formalną – przygotowaniem kontraktów i zamówień

  • Zapewnienie efektywności i przejrzystości pracy zespołów

  • Dbanie o efektywną komunikację między członkami zespołu i klientem

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w branży IT

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu wytwarzaniem oprogramowania

  • Wykształcenia wyższego – mile widziane wykształcenie techniczne

  • Samodzielności, niezależności i umiejętności podejmowania decyzji

  • Możliwość pracy zarówno w roli Scrum Mastera, Project Managera jak i Delivery Managera

  • Doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym

  • Praktycznej znajomości metodyk i frameworków zwinnych

  • Praktycznej znajomości cyklu i narzędzi wytwarzania oprogramowania

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min B2) w mowie i piśmie oraz języka polskiego (B1/B2)

  • Mile widziana certyfikacja PSM, KMP, Prince2, PMP

  • Na tym stanowisku co do zasady możesz pracować zdalnie. Od Delivery Managera wymagamy gotowości do przyjazdu do biura średnio raz w miesiącu

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • kanban

To oferujemy

  • Udział w innowacyjnych projektach dla dojrzałych klientów z Europy Zachodniej

  • Tworzenie dedykowanego oprogramowania w nowych technologiach – aplikacje webowe, mobilne

  • Tworzenie rozwiązań w chmurze (AWS, AWS DevOps, Azure)

  • Zwinne podejście do zarządzania (Scrum, Kanban)

  • Możliwość współpracy z Agile Coachem

  • Korzystanie z dedykowanych narzędzi (Jira, Confluence)

  • Duża autonomia działań i nieustanny rozwój

  • Aktywne wykorzystanie języka angielskiego w kontaktach z klientami

  • Praca w organizacji ściśle współpracującej z AWS i Microsoft (AWS Premier Consulting Partner oraz Microsoft Gold Partner)

  • Do 6800 PLN rocznie w ramach budżetu rozwojowego

  • Działamy od 2005 roku. Zobacz #HowITstarted

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników