Project Manager DigiKids

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Digital University to organizacja edukacyjna, której celem jest kształcenie w obszarze nowych technologii i transformacji cyfrowej. Współpracujemy z najwybitniejszymi ekspertami i praktykami z całego świata, a dzięki partnerstwu z Singularity University mamy dostęp do najnowszej wiedzy, trendów i innowacji. Nasze projekty to m.in. konferencja Masters&Robots, konkurs Global Impact Challenge, DigiKids, Akademia Biznesu i Przedsiębiorczości czy programy Executive Education dla firm. Do naszego intensywnie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby, która obejmie rolę:

    Project Managera DigiKids
    Miejsce pracy: Warszawa

    Pracując z nami zyskujesz:

    • pracę przy ciekawych, rozwojowych projektach, które wymagają wykorzystania wielu kompetencji i umiejętności,
    • dostęp do ogromnych zasobów wiedzy na temat nowych technologii i ich wpływu na nasze życie oraz biznes,
    • możliwość kontaktu z uznanymi ekspertami i naukowcami z całego świata,
    • samodzielną i odpowiedzialną rolę w organizacji, gdzie możesz mieć realny wpływ na jej rozwój,
    • grono zaangażowanych entuzjastów i doświadczonych ekspertów jako współpracowników,
    • klimatyczne biuro w samym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania dwóch linii Metra,
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
    • udział w szkoleniach i konferencjach (czasem jako uczestnik, a czasem jako organizator),
    • elastyczne godziny pracy (liczy się efekt i osiąganie wyznaczonych celów), z możliwością pracy zdalnej 4 dni w miesiącu.

    Twoje zadania w roli Project Managera:

    • zarządzanie projektami dedykowanymi dla dzieci i młodzieży,
    • współpraca z wykładowcami, trenerami oraz podwykonawcami,
    • prowadzenia bieżącego monitoringu projektów,
    • prowadzenie dokumentacji realizowanych projektów,
    • koordynowanie budżetu i wydatków związanych z realizowanym projektem,
    • sprawozdawczość i rozliczanie projektu,
    • przygotowanie umów, regulaminów, formularzy,
    • planowanie działań marketingowych i promocyjnych dla prowadzonych projektów,
    • dbałość o jak najlepsze doświadczenia uczestników projektów.

    Aby dobrze realizować powierzone zadania potrzebne Ci będą:

    • doświadczenie w pracy przy projektach dla młodzieży (jako project manager lub członek zespołu projektowego z odpowiedzialnością za kwestie operacyjne),
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
    • zainteresowanie nowymi technologiami i tematami związanymi z kompetencjami przyszłości,
    • samodzielność i duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów,
    • terminowość i konsekwencja w działaniu,
    • wielozadaniowość połączona ze skrupulatnością i uważnością na detale,
    • doświadczenie w pracy w fundacji lub przy pozyskiwaniu i realizacji funduszy unijnych,
    • gotowość do pracy w weekendy (nie wszystkie, ale część naszych zajęć dla dzieci odbywa się w soboty
      i w niedziele),
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu spotkań i rozmów biznesowych, jak również negocjowania warunków umów z partnerami.

    Jeśli podoba Ci się to, czym się zajmujemy i czujesz, że możesz wnieść realną wartość do naszego niewielkiego zespołu. A czytając zadania oraz oczekiwania wobec doświadczenia osoby, którą chcemy zatrudnić, masz przekonanie, że ta praca jest dokładnie dla Ciebie – wyślij swoją aplikację. Weź również pod uwagę, że preferujemy współpracę B2B.

    bottom