Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager (Digital, IT)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 20.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Loyalty Point stawiamy sobie za cel, by nasi Klienci mogli poznać swoich konsumentów i na bazie zebranej wiedzy traktować ich w sposób szczególny – im więcej wiemy, w tym bardziej dopasowany i precyzyjny sposób komunikujemy oferty naszych Klientów. Łączymy wypracowane przez lata umiejętności analityczne z pomysłami kreatywnymi, dzięki czemu wiemy, co konsumenci kupują i co ich do tego motywuje. Przekuwamy zdobytą wiedzę na działania praktyczne z korzyścią dla naszych Klientów i rozwoju ich biznesu.

    Rekrutujemy do fantastycznego zespołu pracującego dla IKEA, który codziennie buduje sukces programu CRM i IKEA FAMILY. Jest to bardzo innowacyjny i nagradzany projekt - ponad 10 zdobytych nagród w tym Złote, Srebrne i Brązowe Effie za efektywność & innowacyjność projektu. W efekcie z rezultatami Twojej pracy kontakt ma kilka milionów Klubowiczów IKEA FAMILY poprzez strony internetowe, aplikacje mobilne, email marketing oraz inne kanały digital.
    Project Manager/Consultant (Digital, IT)

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja, analiza, raportowanie bieżących zadań i projektów digital/IT
    • Tworzenie wycen, harmonogramów, dokumentacji, prezentacji
    • Koordynacja prac zewnętrznych dostawców
    • Optymalizacja procesów
    • Codzienny kontakt z klientem w zakresie działań operacyjnych
    • Prezentowanie i konsultowanie rozwiązań z klientem
    • Research dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych odpowiadających na potrzeby biznesowe klienta
    • Codzienna praca projektowa z projektantami graficznymi, UX, analitykami danych, developerami IT

    Oczekiwania:

    • 1-3 letnie doświadczenie digital/IT na stanowisku Junior Project Manager, Project Manager, Analityk/Konsultant biznesowy w agencji reklamowej, mediowej, software house lub w dziale marketingu
    • Umiejętność analizy procesów i pisania specyfikacji biznesowej dla zespołu programistów
    • Łatwość w poznawaniu nowego oprogramowania od strony użytkowej
    • Umiejętność wstępnej analizy danych liczbowych
    • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu, aplikacji mobilnych, trendów technologicznych
    • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania
    • Certyfikaty potwierdzające znajomość metod zarządzania projektami, procesami, analizy biznesowej (opcjonalnie)
    • Rozróżnianie pojęć i podstawowa znajomość UX, SEO, SEM, CRM, CMS, Google Analytics
    • Rozróżnianie pojęć front-end, back-end, HTML, PHP, SQL, Java Script, CSS itp.
    • Zaawansowana znajomość MS Office (MS Excel, MS Power Point, MS Word)
    • Dobra organizacja pracy, staranność, zaangażowanie, odpowiedzialność, otwartość i komunikatywność
    • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • Poczucie humoru :)

    Co możemy zaoferować?

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
    • Pracę w fajnym zespole doświadczonych profesjonalistów
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Udział w innowacyjnych projektach
    • Ciągły rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Elastyczny czas pracy
    • Dostęp do platformy kursów online
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę benefit-multisport
    • Fajne, nowoczesne biuro na Wilanowie
    • Realny wpływ na rozwój firmy – wspólnie pracujemy, wspólnie ustalamy cele i je realizujemy po to by wspólnie cieszyć się z sukcesów. Zauważamy wkład i z chęcią wynagradzamy zaangażowanie

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikowania. Kliknij w APLIKUJ

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.