Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

ZAKOLOVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udział przy tworzeniu koncepcji Osad

  • pozyskiwanie informacji z rynku (kontrolowanie poziomu cen materiałów, zbieranie i analizowanie ofert)

  • tworzenie budżetów i kosztorysów

  • bieżący kontakt z Wykonawcami i Dostawami

  • kontrola i nadzór nad harmonogramem prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (politechnika, mile widziane budownictwo)

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (kosztorysant, nadzór budowlany, doradztwo techniczne w zakresie instalacji elektrycznych, wodkan i co)

  • umiejętność prowadzenia projektów (planowanie, controlling)

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i duża samodzielność

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • uprawnienia kierownika budowy

To oferujemy

  • wynagrodzenie 7-10.000 netto / B2B + wysoką premię kwartalną od wyniku pracy

  • prace przy dynamicznie rosnącym i ambitnym projekcie

  • dostęp do nowych technologii

  • przyjazną atmosferę, daleką od korporacyjnych standardów

Zakolovers Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem koncepcji architektonicznych, budową oraz obsługą Osad domów na wynajem w Zakopanem i okolicach. W ciągu 5 najbliższych lat planujemy budowę min. 6 osad o wartości rynkowej 150 mln PLN (aktualnie trwa budowa pierwszej z nich). Ważne jest dla nas, by nasze koncepty były budowane z dbałością o zachowanie natury i pielęgnowanie kultury Podhala. Tworzymy niewielki, zgrany zespół ludzi, który napędzany jest pomysłami.

Zobacz www.zakolovers.pl

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

  • Z jednej strony osoby poukładanej, uporządkowanej, z drugiej poszukującej nie sztampowej pracy, w której trudno się nudzić. W pracy Project Managera w Zakolovers liczy się rzetelność, pracowitość i kreatywne myślenie.

Czego możesz się po nas spodziewać?

  • pracujemy w małych teamach - zwinnie i przyjemnie,

  • do biura wpadasz kiedy chcesz, generalnie pracujemy zdalnie

  • projektów mamy dużo - pomożesz nam je rozwijać

Jak wygląda rekrutacja?

  • Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się bezpośrednio i umówimy na spotkanie. U nas decyzję podejmuje się szybko. Zazwyczaj już po pierwszym czasami po drugim spotkaniu, wiemy czy kandydat ma odpowiednie doświadczenie i czy będzie pasował do Zakolovers.