Oferta pracy

Project manager ds. automatyzacji procesów logistycznych

ID LOGISTICS POLSKA S.A.O firmie

ID LOGISTICS POLSKA S.A.

49

Podkonice Duże (pow. tomaszowski)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój procesów logistycznych w centrach dystrybucyjnych ID Logistics Polska S.A.

  • wspieranie podnoszenia efektywności procesów obsługiwanych manualnie oraz przez systemy automatyki

  • aktywny udział i prowadzenie projektów związanych z planowaniem, modyfikacją lub rozbudową procesów logistycznych poprzez instalację automatyki (kalkulacje logistyczne, ocena wariantów koncepcji logistycznych)

  • współpraca z grupą ID Logistics w zakresie implementacji automatyki dla procesów logistycznych

  • współpraca z dostawcą rozwiązań automatyki dla procesów logistycznych

  • ścisła współpraca z działami operacyjnymi oraz Klientami ID Logistics celem opracowania optymalnego rozwiązania realizującego potrzeby prowadzonych projektów

  • aktywne poszukiwanie oraz implementacja innowacji w zakresie logistyki magazynowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane logistyczne lub techniczne)

  • znajomość operacji magazynowych, głównie w obszarze logistyki wewnętrznej oraz jej automatyzacji

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1)

  • mile widziana znajomość metodologii i narzędzi do optymalizacji procesów np.: LEAN, 6 SIGMA

  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • znajomość oprogramowania CAD

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność, kreatywność, logiczne i analityczne myślenie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przejrzysty system nagród

  • umowę o pracę

  • rozwój zawodowy w strukturach firmy

  • miejsce pracy do ustalenia z kandydatem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Miejsce pracy

Możliwość pracy w jednym z naszych centrów dystrybucyjnych w województwie łódzkim lub mazowieckim