Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Project Manager. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Infra Centrum Doradztwa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 47/10, 02-672 Warszawa, KRS 0000629382”. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych kontaktować można się pod adresem [email protected] W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do zmiany danych lub żądania zaprzestania ich przetwarzania”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Infra - Centrum Doradztwa Sp. z o.o.

Project Manager ds. Projektów unijnych

Infra - Centrum Doradztwa Sp. z o.o.O firmie

skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie projektem pozyskania środków unijnych;

  • koordynowanie prac zespołu projektowego oraz podwykonawców projektów transportowych;

  • pośredniczenie w kontaktach pomiędzy członkami zespołu oraz klientami;

  • negocjacje z klientami i podwykonawcami (w szczególności odnośnie zakresu wykonywanych prac, terminów);

  • reprezentacja firmy na spotkaniach z klientami, podwykonawcami, partnerami biznesowymi;

  • opracowywanie ofert związanych z pozyskaniem środków unijnych oraz prezentacja tych ofert na spotkaniach z potencjalnymi klientami;

  • opracowanie harmonogramu projektu, monitorowanie projektu oraz kontrola pracy zespołu projektowego (w szczególności nad terminowym wykonaniem prac);

  • wymiana korespondencji w projekcie pomiędzy zespołem i klientem

  • wsparcie klienta w korespondencji z instytucjami oceniającymi wniosek o dofinansowanie;

  • samodzielne opracowywanie elementów wniosków o dofinansowanie i studiów wykonalności;

  • wsparcie klientów w rozliczeniu projektów;

  • monitorowanie zmian w wymogach dofinansowania i przepisach w ramach nowej perspektywy unijnej (zwłaszcza KPO, POIiŚ).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w kierowaniu projektami dofinansowywanymi ze środków Unii Europejskiej i w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie oraz studiów wykonalności;

  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z programu Infrastruktura i Środowisko;

  • wiedza na temat funduszy europejskich oraz pisania wniosków o dofinansowanie i studiów wykonalności (w szczególności w zakresie: etapów oceny, instytucji oceniających, standardowego zakresu studium wykonalności i wniosków o dofinansowanie);

  • umiejętność zdobywania podstawowych informacji o dofinansowaniu ze środków krajowych i europejskich, w tym zwłaszcza w nadchodzącej perspektywie unijnej;

  • dobra znajomość MS Office;

  • samodzielność i inicjatywa;

  • umiejętności analityczne;

  • dobra organizacja pracy, skrupulatność, terminowość;

  • umiejętność współpracy w dużych zespołach projektowych.

Mile widziane

  • doświadczenie w projektach infrastrukturalnych (kolej, transport publiczny) oraz projektach taborowych oraz znajomość systemu działania CUPT;

  • znajomość podstaw programu MS Project;

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju umiejętności kierowania zespołem;

  • pracę z młodym zespole, w przyjaznej atmosferze;

  • samodzielność w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • elastyczne godziny pracy;

  • stabilne zatrudnienie;

  • pakiet medyczny;

  • oprócz podstawowego wynagrodzenia atrakcyjne systemy motywowania uzależnione od wyników pracy;

  • pracę pełną wyzwań, dającą wiele satysfakcji.

Infra – Centrum Doradztwa sp. z o.o. jest niezależną firmą consultingową, która specjalizuje się w problematyce różnych aspektów funkcjonowania infrastruktury transportowej i energetycznej. Szukamy osób wykazujących się inicjatywą i kreatywnością w szukaniu rozwiązań, otwartych na rozmowę z ludźmi i asertywnych. Naszym atutem we współpracy jest otwartość na nowe pomysły oraz wypracowywanie wspólnie z zespołem rozwiązań zapewniających wysoką jakość usług, która będzie zapewniała klientowi satysfakcję, jak również komfort pracy w zespole, wspólne podejmowanie wyzwań oraz rozwiązywanie problemów.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby, z którymi się skontaktujemy zostaną poproszone o wykonanie krótkiego zadania i przesłanie do nas na dzień przed rozmową kwalifikacyjną.