Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager ds. Realizacji Projektów Rewitalizacyjnych

DEVEPROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja oraz nadzór nad realizacją całego projektu rewitalizacyjnego.

  • Nadzór i koordynacja procesu przygotowania, realizacji oraz zamknięcia inwestycji.

  • Prowadzenie negocjacji i rozmów z podmiotami zaangażowanymi w projekt.

  • Stworzenie planu projektu i harmonogramu działań.

  • Planowanie zasobów potrzebnych do realizacji.

  • Definiowanie zadań i ustalanie priorytetów.

  • Identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem.

  • Monitorowanie kluczowych parametrów projektu.

  • Zapewnienie jakości i terminowej realizacji projektu.

  • Zarządzanie zmianami i analiza ich wpływ na projekt.

  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów.

  • Zarządzanie zespołem - delegacja zadań i koordynacja działań.

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi uczestniczącymi w realizacji inwestycji.

  • Przygotowanie oraz monitorowanie budżetu i wydatków.

  • Monitorowanie dokumentacji projektu.

  • Wybór podwykonawców, negocjacje, zawieranie umów.

  • Koordynacja i nadzór prac projektowych/prac firm podwykonawczych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży budowlanej.

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru nauk inżynieryjno–technicznych).

  • Chęć do podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności.

  • Wysoka umiejętność organizacji pracy oraz ustalanie priorytetów.

  • Odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu zadań.

  • Skuteczność w realizacji zadań oraz terminowe ich wykonywanie.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym (B2).

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych (inwestycje są realizowane w dużej mierze na terenie województwa Śląskiego).

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu budów w budownictwie mieszkaniowym lub przemysłowym.

  • Znajomość prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia.

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie.

  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

DEVEPROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

DEVEPROM to synonim doświadczenia na rynku nieruchomości i budownictwa. Tworzymy wyjątkowe projekty deweloperskie.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Project Managera ds. Realizacji Projektów Rewitalizacyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa, Aglomeracja Śląska, Polska

Poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera ds. Realizacji Projektów Rewitalizacyjnych, która będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację projektów rewitalizacyjnych prowadzonych przez DEVEPROM.

Jesteśmy obecni na każdym etapie procesu deweloperskiego – od strategii i analizy finansowej, przez proces zakupu, organizacji inwestycji i zarządzania jej realizacją, po przekazanie nieruchomości jej docelowym użytkownikom.

Nasze projekty obejmują m.in:

• rewitalizacje w tkance miejskiej

• obiekty hotelowe i turystyczne

• obiekty usługowe i przemysłowe

• deweloperskie projekty mieszkaniowe.

Posiadamy szerokie kompetencje w każdej branży kluczowej dla realizacji projektu: inwestycyjnej, deweloperskiej oraz finansowej.

Dlaczego nasze projekty są wyjątkowe?

Ponieważ do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Tworzymy obiekty, które oprócz tego, że są przyjazne dla ich użytkowników, doskonale wpisują się w najbliższe otoczenie i lokalny ekosystem. Dzięki temu inwestycje DEVEPROM mają pozytywny wpływ na przestrzeń miejską, lokalną społeczność, a nawet rozwój danego regionu.

Przewiń do profilu firmy