Oferta pracy

Project Manager ds. rewitalizacji

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja procesu przygotowania, realizacji oraz zamknięcia inwestycji rewitalizacji i przebudowy historycznego centrum Bielska-Białej

  • prowadzenie negocjacji i rozmów z podmiotami zaangażowanymi w projekt

  • stworzenie planu projektu i harmonogramu działań

  • planowanie zasobów potrzebnych do realizacji

  • definiowanie zadań i ustalanie priorytetów

  • identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem

  • monitorowanie kluczowych parametrów projektu

  • zapewnienie jakości i terminowej realizacji projektu

  • zarządzanie zmianami i analiza ich wpływ na projekt

  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów

  • zarządzanie zespołem - delegacja zadań i koordynacja działań

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi uczestniczącymi w realizacji inwestycji

  • monitorowanie budżetu i wydatków

  • monitorowanie dokumentacji projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane – budownictwo

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 5 lat

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem – minimum 2 lata

  • samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)

To oferujemy

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny

  • paczki świąteczne

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne

  • pyszna kawa oraz atrakcyjne i komfortowe biura

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora budownictwa biurowego

  • zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity i niezbędne narzędzia pracy

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Cavatina GW Sp. z o.o.

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina Holding zlokalizowane są w siedmiu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi: kompleks biurowców klasy A w Krakowie – Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie. Inżynierię łączymy z muzyką i sztuką, a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

O projekcie:

Video: https://youtu.be/9ezOhmI6V_0

Piszą o nas w PropertyDesign.pl / 29 mar 2019:

Architekci Grupy Cavatina we współpracy z Katedrą Urbanistyki i Planowania Przestrzennego Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej opracowali projekt koncepcyjny przebudowy historycznego centrum Bielska-Białej. Pokazano go po raz pierwszy na prestiżowych targach nieruchomości MIPIM w Cannes.

Celem projektu jest przeobrażenie ulicy 3 Maja/Zamkowej - obecnie drogi tranzytowej przecinającej ścisłe centrum miasta - w deptak miejski, przekształcenie obszaru placu Wojska Polskiego (dawny rynek w Białej) w reprezentacyjny plac miejski oraz odbudowę zabudowy kwartałowej ulic Cyniarskiej i Mostowej. W tej koncepcji w rejonie ul. 3 Maja/Zamkowej przewiduje się skierowanie tranzytowego ruchu samochodowego do tunelu drogowego połączonego z istniejącym tunelem kolejowym. W miejscu odzyskanej przestrzeni powstanie deptak łączący skwer Esperanto z pobliskimi placami miejskimi: Chrobrego, Teatralnym oraz Żwirki i Wigury. Powstanie w ten sposób unikalna, ekskluzywna przestrzeń miejska „obudowana” tak znanymi i prestiżowymi budynkami jak: Zamek Sułkowskich, Teatr Polski, gmach Poczty Polskiej , Hotel Prezydent, muzeum Stara Fabryka, a wszystko połączone zespołami kamienic Karola Korna.

Rewitalizacja placu Wojska Polskiego zakłada likwidację parkingów naziemnych, gruntowną przebudowę płyty placu , wprowadzenie zieleni i małej architektury, oraz budowę wielopoziomowego garażu pod jego powierzchnią. Działania te mają na celu przywrócenie reprezentacyjnego charakteru historycznego rynku w Białej.

Odbudowa tkanki miejskiej pomiędzy rzeką Białą, ulicą Cyniarska i Mostową zakłada likwidacje domu handlowego Klimczok (lata 80-te XX w.) wraz z częścią zabudowy byłych zakładów Finex. W miejscu odzyskanej powierzchni planuje się odtworzenie kwartałowej śródmiejskiej zabudowy oraz budowę obiektu użyteczności publicznej wysokiej kultury np. opery, muzeum, filharmonii.

Projekt powstał w oparciu o wielowątkowe analizy komunikacyjne, transportu miejskiego, dostępności, zieleni, uwarunkowań historycznych, struktury zabudowy i kompozycji urbanistycznej. Określa wytyczne do zmian komunikacyjnych, definiuje na nowo place miejskie, wprowadza nową zabudowę, ciągi piesze i zieleń urządzoną.

Link do artykułu: https://www.propertydesign.pl/architektura/104/centrum_bielska_bialej_na_nowo_rewolucyjny_projekt_cavatiny,23135.html