Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager ds. Sprzedaży Pojazdów

MotocontrolerO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Budowa wszystkich elementów projektu – od podstaw;

  • Współtworzenie strategii mającej na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców i współpracowników;

  • Import, odkup i sprzedaż samochodów używanych;

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej i jej bieżące monitorowanie;

  • Analiza dokumentów i weryfikacja zawieranych umów;

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja napływających zamówień;

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków;

  • Kierowanie podległym zespołem oraz wybór kolejnych osób;

  • Bieżące raportowanie działań;

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych;

  • Dbałość o pozytywny wizerunek Firmy oraz o wzorową jakość współpracy;

  • Stałe monitorowanie rynku motoryzacyjnego.

Nasze wymagania

  • Posiadanie 2- 3 letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej / import samochodów, kupno-sprzedaż samochodów/ warunek konieczny;

  • Samodzielne wyznaczanie kierunków działań;

  • Kreatywne podejście w zakresie poszerzenia rynku;

  • Skuteczną koordynację wielu zadań w jednym czasie;

  • Znajomości podstawowych zagadnień z zakresu finansowania, kupna- sprzedaży;

  • Zdolności negocjacyjnych, bardzo wysokiej kultury osobistej oraz poprawności językowej;

  • Gotowości do wyjazdów;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomości języka angielskiego min. B2-C1/warunek konieczny/

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa + miesięczne premie bez górnego limitu – zależne od osiągniętych wyników sprzedażowych i realizacji planu;

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Bardzo duże możliwości samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania swoich pomysłów;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;

  • Możliwość szybkiego awansu;

  • Pracę w młodym, ambitnym i przyjaznym zespole;

Motocontroler

MotoControler.com to nowoczesna firma, dzięki której Klienci Bezpiecznie Kupują Samochody Używane. Jesteśmy Polską Grupą Ekspertów Samochodowych sprawdzających samochody na terenie całego kraju. Bardzo dbamy i najwyższą jakość obsługi Klienta, dlatego jesteśmy Liderami najlepszych opinii.

Przewiń do profilu firmy

Szukasz dużego wyzwania? Chcesz tworzyć z nami nowe sposoby sprzedaży samochodów, jakich nie było na rynku motoryzacyjnym?

Jesteś osobą, która cechuje się wielozadaniowością w działaniu, potrafisz ukierunkować projekt na osiągnięcie skonkretyzowanego celu i nigdy się nie poddajesz?

Jeśli to właśnie Ty posiadasz, te cechy i chcesz z nami poszerzać swoje dotychczasowe doświadczenie, zapraszamy do aplikowania!