Logo Pracuj.pl

Project Manager ds. strategicznych projektów

Unum Życie TUiR S.A.O firmie

Unum Życie TUiR S.A.

aleja Jana Pawła II 17

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie planu i koordynowanie prac zespołów projektowych zgodnie ze strategią rozwoju spółki
  • Aktualizacja statusów wdrożenia prac projektowych
  • Raportowanie stanu prowadzonych projektów w organizacji do Zarządu oraz Grupy Unum
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy oraz partnerami technologicznym
  • Dbałość o zapewnienie wysokiej jakości działań projektowych
  • Zarządzanie zmianą i ryzykiem w projekcie
  • Przygotowywanie wymaganych raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziane o profilu informatycznym, technicznym lub ekonomicznym
  • Doświadczenie w prowadzenie projektów w branży ubezpieczeń na życie
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów
  • Doświadczenie w projektach prowadzonych w metodologii Agile
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność nadawania priorytetów realizowanym zadaniom

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

Unum Życie TUiR S.A. (www.unum.pl) jest częścią Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W Polsce oferuje grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych na rynku zakresów ochrony, opierając się na wyjątkowej trosce o klienta.

Unum Życie tworzy przyjazne, oparte na szacunku środowisko pracy, w którym każdy może odnieść sukces rozwijając się i realizując swój potencjał. Oparta na wartościach kultura organizacyjna spółki została uhonorowana licznymi nagrodami: Najlepszy Pracodawca 2005, 2006, 2009, 2010, 2012, 2018 oraz Inspiratorzy Biznesu – Najlepszy Pracodawca w 2018. Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami Unum Życie dwukrotnie zostało wyróżnione certyfikatem „HR Najwyższej Jakości”.

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku: APLIKUJ

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30.10.2021 r.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref: PMO/EXEC/10/2021

Project Manager ds. strategicznych projektów, aleja Jana Pawła II 17, Wola, Warszawa