Oferta pracy

Project Manager ds. utylizacji odpadów medycznych

Grupa Kapitałowa NaprzódO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pełny etat
  • Menedżer
Grupa Kapitałowa „Naprzód” jest częścią międzynarodowej Grupy Rekeep Word – jednego z liderów rynku outsourcingu usług dla sektora medycznego. W Polsce świadczymy usługi dla ponad 200 szpitali w obszarze facility management, żywienia zbiorowego oraz transportu medycznego. Zatrudniamy w całym kraju ponad 8 000 pracowników, a nasze roczne przychody przekraczają 300 mln złotych.

W związku w intensywnym rozwojem do nowo tworzonego zespołu poszukujemy:
Miejsce pracy: jedno z biur firmy w Polsce (Łódź, Warszawa, Gliwice, Kraków)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów inwestycyjnych dotyczących rozwiązań z obszaru utylizacji odpadów medycznych dla szpitali, przychodni, laboratoriów,
  • doradztwo dla klienta w zakresie gospodarki odpadami,
  • nadzór nad prowadzeniem i realizacją wszystkich obowiązków formalno – prawnych wynikających
    z obowiązujących przepisów prawa i otrzymanych decyzji i pozwoleń niezbędnych do realizacji inwestycji,
  • opracowanie i wdrożenie wewnętrznych procedur wymaganych do uruchomienia składowiska związanych z przepisami w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska, ochrona środowiska)
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z organizacją procesów utylizacji odpadów,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa w obszarze gospodarowania niebezpiecznymi substancjami
    i ochrony środowiska,
  • znajomość wytwarzanych przez placówki lecznicze rodzajów niebezpiecznych materiałów
    oraz umiejętność posługiwania się kodami, znajomość dozwolonych sposobów przechowywania, pakowania oraz utylizacji tych odpadów,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1)
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność oraz gotowość do podróży,

Oferujemy:

  • możliwość pracy w jednym z naszych biur w Polsce (szukamy eksperta niezależnie od miejsca jego zamieszkania)
  • udział w tworzeniu nowego obszaru biznesu od podstaw,
  • pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji,
  • motywujące środowisko pracy oraz warunki zatrudnienia,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy