Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager ds. wdrożeń ERP

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Supremo Sp. z o.o. to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się Partnerów Comarch S.A. Jesteśmy liderem sprzedaży systemów Comarch ERP Altum i Partnerem Roku Comarch S.A. Posiadamy jeden z najbardziej doświadczonych zespołów wdrożeniowych i programistycznych w Polsce zajmujący się wdrożeniami systemów Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum i Comarch ERP Optima.

    Zajmujemy się również wdrożeniami rozwiązań Microsoft w obszarach Microsoft Office 365 i Microsoft Azure.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych osób, które dołączą do zespołów wdrożeniowych systemów Comarch ERP. Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz wziąć udział w ciekawych i nowoczesnych projektach wdrożeniowych to czekamy właśnie na Ciebie.
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska

    • Kompleksowe prowadzenie projektów wdrożeniowych opartych o produkty Comarch ERP oraz indywidualne systemy projektowane dla Klientów
    • Planowanie zasobów, tworzenie planów projektowych i dokumentacji projektowej
    • Dbałość o zgodność działań z harmonogramem i budżetem projektów
    • Koordynowanie prac wdrożeniowych i zadań
    • Zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz zespołu
    • Raportowanie efektów prowadzonych działań
    • Kształtowanie dobrej relacji z Klientem i prowadzenie skutecznej komunikacji z Klientem

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży IT
    • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Umiejętność pracy w grupie i wpływania na innych członków zespołu
    • Zaangażowanie i samodzielność w codziennych zadaniach
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Co jeszcze oferujemy dla Ciebie:

    • Udział w ciekawych projektach wdrożeniowych systemów Comarch, w tym najnowszego systemu Comarch ERP Altum
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub indywidualnej umowy opartej o własną działalność
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
    • Pracę w młodym i ambitnym zespole stawiającym przed sobą ambitne cele i zadania
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności
    • Dostęp do najnowszych rozwiązań, technologii i narzędzi pracy
    • Dodatkowe benefity pozapłacowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).