Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project manager ds wdrożeń nowych projektów

Diabetyk24 Sp. z o.o.

Silnikowa 21

Ursus

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku, trendów, konkurencji i procesów sprzedażowych, identyfikacja grupy docelowej,

  • opracowanie strategii rozwoju projektu ecommerce oraz aktywny udział we wdrażaniu opracowanej strategii,

  • budowanie rozpoznawalności marki,

  • zarządzanie wszystkimi kwestiami operacyjnymi związanymi z bieżącą działalnością i odpowiedzialność za optymalizację,

  • rozwój i zarządzanie realizacją sprzedaży,

  • dbanie o odpowiednie pozycjonowanie i optymalizację sklepu internetowego,

  • optymalizacja procesów zakupowych i logistycznych,

  • współpraca z zespołem IT.

Nasze wymagania

  • wiedza, umiejętności i doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym,

  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • znajomość systemów ERP oraz CMS,

  • umiejętność ustalania i osiągania założonych celów, skupienie na priorytetach,

  • umiejętność kierowania i zarządzania zespołem,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, analitycznego myślenia, samodzielność,

  • znajomość funkcjonowania platform sprzedażowych.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń,

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Pracę w przyjaznej atmosferze z zespołem nastawionym na współpracę i wzajemne wsparcie

  • Pracę w firmie zaspokajającej realne potrzeby klientów

O nas

Diabetyk24.pl, największy detalista na rynku sprzedaży wyrobów medycznych dla diabetyków, (głównie skupiony na kanale online, ale również obecny w sprzedaży tradycyjnej w postaci kilkunastu sklepów stacjonarnych), poszukuje Pracownika księgowo - administracyjnego.

Jesteśmy liderem w swoim segmencie, działamy na bardzo perspektywicznym i szybko rosnącym rynku. Rozwijamy się znacznie szybciej niż nasza konkurencja i szukamy osoby, która podzieli entuzjazm naszych pracowników, pomoże nam być jeszcze lepszym w tym co robimy, a równocześnie spełni się we wdrożeniu własnych pomysłów i strategii.