Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager ds. zamówień publicznych

ADAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie informacji o przetargach i zapytaniach ofertowych.

  • Sporządzanie niezbędnych dokumentów, pism związanych z postępowaniami przetargowymi.

  • Przygotowywanie ofert przetargowych, kalkulacji cenowych.

  • Nadzór nad terminowością obiegu dokumentów przetargowych.

  • Koordynowanie działań związanych z zawieraniem umów.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

  • Monitorowanie wyników przetargowych.

  • Prowadzenie rejestru i archiwizacja prowadzonych postępowań.

  • Koordynowanie i nadzorowanie wpłat/wypłat wadium i zabezpieczeń.

  • Informowanie przełożonego o wynikach przetargów.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu Zamówień Publicznych.

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów ofertowych – dodatkowym atutem będzie branża dekoratorska.

  • Umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dokładność, samodzielność.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Chęć stałego podnoszenie kwalifikacji.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość wyboru własnej ścieżki podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość realizacji autorskich pomysłów

  • pracę w dynamicznym środowisku, zgranym i zmotywowanym zespole

  • umowa o pracę

ADAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma ADAL w Koziegłówkach woj. śląskie , jest firmą, która od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w produkcji dekoracji bożonarodzeniowych. Zajmujemy się produkcją choinek sztucznych oraz profesjonalnym projektowaniem i wykonywaniem całościowych koncepcji świątecznych dla miast i centr handlowych. Dekorujemy centra handlowe w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy