Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Spółki FITATU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Stanisława Wyspiańskiego 10/4, 60-749 Poznań (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager - dział marketingu

Fitatu Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Posiadasz zarówno specjalistyczne, jak i menedżerskie umiejętności? Chcesz rozwijać się wraz z nami na polskim i zagranicznym rynku? Jeśli tak, to Twój talent może już wkrótce stać się kluczowym składnikiem działań naszej firmy!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Makroelementy Twojej pracy u nas:

- tchniesz nowe życie w bieżące działania marketingowe firmy;

- będziesz wdrażać cele i wizje Zarządu, jak i własne pomysły na rozwój marki oraz inspirować do kreatywności swój zespół, z którym będziesz dowozić konkretne, umówione wyniki i efekty pracy;

- pomożesz nam rozwijać rynek polski i podbić rynek niemiecki, a także inne rynki europejskie poprzez m.in. współpracę z influencerami, agencjami zagranicznymi, grafikami, organizowaniem WOMM, SEO, ASO etc.

Mikroelementy Twojej pracy u nas:

- zlecanie zadań nie tylko podwładnym, ale także osobom wchodzącym w skład innych zespołów – oraz pilnowanie, by były wykonane w wysokiej jakości;

- motywowanie i inspirowanie zespołu: nie musisz być wizjonerem/wizjonerką, ale musisz mieć w sobie to coś, co sprawia, że potrafisz przekonać innych do skutecznego działania;

- zarządzanie zespołem także w aspektach planowania, organizacji pracy i odbierania jej wyników czy dbania o formalności pracownicze swojego zespołu;

- rekrutowanie nowych osób do zespołu marketingowego;

- uczestnictwo w zebraniach, spotkaniach i prezentacjach – zarówno z Zarządem spółki, jak i z innymi działami firmy oraz zewnętrznymi podmiotami.

Nasze wymagania

Tego potrzebujesz, by sprostać wyzwaniom:

- doświadczenia w zarządzaniu własnym zespołem oraz w realizacji strategii marketingowej;

- znajomości rynku e-commerce dla usług B2C, w perspektywie polskiej i międzynarodowej;

- bardzo dobrej, praktycznej znajomości marketingu, w tym m.in. doświadczenia w tworzeniu skutecznych reklam i projektów marketingowych, wysokiej jakości materiałów marketingowych (np. landing pages) etc.;

- doświadczenia w negocjacjach z podwykonawcami;

- samodzielności w działaniu;

- empatii, i to nie wybiórczej: masz z taką samą uwagą wsłuchiwać się w potrzeby naszych klientów, jak i członków swojego zespołu, Zarządu, innych działów oraz kadry menedżerskiej;

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie;

- energii i pracowitości: chcemy, byś był(a) osobą, która widzi nie przeszkody, lecz możliwości, oraz która nadaje ton reszcie, nie zwalnia tempa i zawsze kipi pomysłami!

- doświadczenia w pozyskiwaniu userów do aplikacji B2C, szczególnie w kontekście międzynarodowym (mile widziane).

To oferujemy

  • pracę w szybko rozwijającym się międzynarodowym projekcie;

  • wpływ na kierunek rozwoju naszych usług i marketingu;

  • umowę B2B lub umowę o pracę, w zależności od Twoich preferencji;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i Twojego doświadczenia;

  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, fundusze na samorozwój i edukację, usługi trenerki personalnej (odwiedza nas raz w tygodniu, by chętnym osobom zrobić masaż lub pomóc w indywidualnych ćwiczeniach);

  • nie tylko niezbędne narzędzia pracy (komputer, branżowe aplikacje), lecz także środki na zakup dodatkowych potrzebnych sprzętów lub oprogramowania;

  • płaską strukturę organizacyjną gwarantującą szybkie podejmowanie decyzji, a także codzienne kontakty z Zarządem i możliwość współdecydowania o kształcie produktów;

  • możliwość uczestnictwa w stałym przepływie wiedzy: zostaniesz starannie wdrożony(-a) w nowe obowiązki i będziesz regularnie brać udział w szkoleniach rozwojowych;

  • kredyt zaufania: Twoje decyzje będą miały namacalny wpływ na politykę firmy i realizację jej strategicznych założeń;

  • profesjonalny proces rekrutacji prowadzony z naciskiem na szacunek i partnerskie relacje.

Fitatu Sp. z o.o.

Jesteśmy Fitatu, najlepszy kalkulator kalorii na świecie. Nasz zespół ponad 40 specjalistów pracuje nad jednym celem: dostarczeniem najwyższej jakości produktu, który sprawia, że osiągasz swoje cele szybciej i łatwiej. Codziennie pomagamy 10 milionom ludzi w 7 krajach (Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Niderlandy, Hiszpania i Włochy) schudnąć, zdobyć masę lub po prostu zachować zdrowie. Nasze 13-letnie doświadczenie w zakresie odżywiania i tworzeniu nowoczesnych usług B2C w Internecie pomaga nam osiągnąć kolejne sukcesy. Naszym klientom zalecamy, by byli aktywni, i sami też stale idziemy mocno do przodu! W związku z międzynarodowym rozwojem aplikacji mobilnej Fitatu, poszukujemy najlepszej kandydatki lub najlepszego kandydata na stanowisko: Project Manager (dział marketingu).

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Czy po przeczytaniu tego ogłoszenia czujesz, że masz apetyt na więcej? Nie możemy się doczekać poznania Ciebie! Jeśli to Ty okażesz się osobą, której szukamy, to gwarantujemy, że niczego Ci u nas nie zabraknie i poznasz, co to znaczy, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Koniecznie wyślij nam swoje CV w języku polskim (jeśli dysponujesz nim w także w języku angielskim – dołącz je jako drugie).